Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Na, tessék. Most mi van...

Na, tessék. Most mi van velem? Az előbb elvágtam valamivel az ujja, elkezdett vérezni, én meg majdnem elájultam.

Figyelt kérdés

Nem is vettem észre, hogy sebet szereztem, csak hirtelen ránéztem a kezemre, előkotortam egy zsepit, aztán zutty bele a fotelba. Még a kezemet is anyukámnak kellett bekötnie.

Mondjuk régebben is volt ilyen...

Ez vérfóbia, vagy mi ?


2011. márc. 16. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nincsen semmi.

Én akárhol elvágom magam, vagy megsérülök semmi bajom. De ha az ujjbegyemet vágom el, akkor végem elájulok. Jobb esetben lefekszek még mielőtt jönne a rosszul lét. Érzékenyebb vagy ennyi

2011. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MarlaSinger ***** válasza:
Ez biztos azért van, mert szerettek szenvedni. Ma nekem is ezt mondta a problémáimra a pszichiáter.
2011. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
okos lehet. Igen szeretek elájulni annyira jó érzés, sőt direkt produkálom az ájulást:D
2011. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg...

Mazochista vagyok, sőt direkt vagdosom magam, hogy elájulhassak...


Hol kapta ez a diplomáját ???

2011. márc. 16. 20:41
 5/12 MarlaSinger ***** válasza:
100%
Én már régóta ismerem, és megbíztam benne eddig, de ez most kiakasztott, vagy felidegesített. Én is azért izzadok le egy randi előtt, meg nem merek randizni, mert szeretek szenvedni, vagy ezért volt decemberben pánikrosszullétem...
2011. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na igen, és eme kijelentése után, gondolom meg is duplázódott az önbizalmad...:S
2011. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A vér látványa ilyen hatással van az azzal nem gyakran találkozókra.
2011. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20:50 ezt megcáfolnám, én pl majdnem minden nap találkozok vérrel...
2011. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
olvasd végig. a vérrel nem találkozókról írtam...nem arról aki nap mint nap foglalkozik vele...
2011. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tudom, hogy azokra írtad, én meg arra írtam, hogy találkozok vérrel, de mégis elájulok, ha elvágom az ujjbegyem.:S

Szerintem nem a vérrel van a baj nálam, hanem a hellyel, ahol elvágom.

Írtam is, hogy bárhol elvágom magam hidegen hagy, de ha az ujjbegyemet...:S

2011. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!