Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valamivel kezelni az...

Lehet valamivel kezelni az ingerlékenységet?

Figyelt kérdés

Sajnos elég könnyen felkapom a vizet, sokszor vagyok ingerült, sokszor van olyan, hogy nekem semmi se jó, mindenért pattogok, puffogok. És a páromtól is ezért költöztem haza fél éve, pedig már az esküvőt terveztük, majdnem szétmentünk. :( Most így jobb már, de elege lett, amit meg is értek. Van erre valami természetes gyógymód, amivel tudom ezt kontrollálni? Próbáltam ezt a Valeriana Relax-ot, de nem tapasztaltam lényeges változást, ahhoz meg drága, hogy minden nap szedjem, sajnos nem tehetem meg. Van a Naturland-nak a Nyugtató teája, az is van itthon, de sajnos az se olcsó, és szerintem az nem erre való. :( Próbálok magamon változtatni, mert sajnos ha nem változok meg, akkor a párom is elhagy egy idő után, amibe belerokkannék. :( Valaki tud erre valami megoldást azon kívül, hogy a saját akaraterőmmel kell túltennem ezen magam, és így megváltoznom? Tényleg annyira szeretném, csak jó lenne valami segítség is hozzá, valami tea vagy homeopátiás valami ami nem drága vagy ilyesmi. Pszichológushoz azért nem szeretnék menni, annyira nem súlyos a gond. :)


Köszönöm aki tud segíteni nekem!


21/N


2011. szept. 7. 21:07
 1/4 anonim válasza:

Lehet idiótaság, de hordj valami tárgyi figyelmeztetőt a természetedre utalva(pl.: egy befőttesgumit a csuklódon és ha hülye vagy húzd meg, hogy megcsípjen), hogy észrevedd magad mikor megint rád jön a puffoghatnék és próbálj lehiggadni, vagy zsörtölődve átgondolni a helyzetet...

Értelmesebbet nem tudtam bocsi.... :)

2011. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Környezetben élők valószínűleg jobban meg tudják ítélni mennyire súlyos ez a probléma.Nálunk is gondot jelent amiről írtál.Lányom és én is hasonló természetűek vagyunk(oroszlán a csillagjegyünk). Levendulának,lila színnek van nyugtató hatása.Gyógyító kövek közt is keresgélhetsz.Egy próbát megér.:)

Kellemes napot!Szia!

2011. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En Sedatif PC-t szedek. Amikor elkezdtem (tavasszal), az utmutato szerinti napi 4x2 db-ot ettem, aztan 1-2 het alatt tudtam csokkenteni az adagot, egesz nyaron mar nem is kellett. Amikor stresszesebb idoszakok jonnek, reggel bekapok kettot, elvagyok vele egesz nap. A szomszedomnak is adtam, aki allandoan kiabal a ferjevel, h legyen mar csend, bevalt :) En is probaltam a Valerianat, nem jott be.
2011. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Leginkább a párom, aki ezt észrevette, anyukám is sajnos ilyen természetű. :( Apa is nehezen viseli, de párom azt mondta, hogy sajnos ő nem lesz hajlandó ezt eltűrni egész életében, amit meg is értek. Ki fogom próbálni ezt a Sedatif PC-t! :) Nagyon köszönöm!

2011. szept. 9. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!