Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van rajtam kívül olyan volt...

Van rajtam kívül olyan volt anorexiás, aki azt kívánja, sose "gyógyult" volna meg? Inkább belehalt volna?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vok.
2011. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Miért lenne jobb a halál?


Ezek szerint mégsem gyógyultál meg, nem?

2011. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
én az voltam, most meg bulimiás vagyok.. :S de komolyan visszasírom azt az időszakot, amikor alig ettem, mert ugyanúgy sovány vagyok, csak életem nincs.. :S de meghízni nemakarok sosem tudom hogy ez hülyeség, de akkor inkább az anorexia, mint ez.. :S
2011. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mert visszahíztam mindent, kényszerevő lettem, és elvesztettem az egyetlen életcélomat és az egyetlen dolgot, amiért igazán volt motivációm küzdeni.
2011. márc. 22. 18:20
 5/16 A kérdező kommentje:
3.: nagyon sajnálom, a bulimia az biztos, hogy a legrettenetesebb dolog.
2011. márc. 22. 18:21
 6/16 anonim ***** válasza:

szia!


Bár nem egészen ugyan az, de a rokonom kislánya volt anorexiás. (Igazából ő félt a nyeléstől, azért fogyott először le.)

Na mindegy, szóval nem a kislány akart meghalni, hanem az anyja volt úgy, hogy "Isten adta, Isten elveszi"... Nagyon vallásos az anya, és sajnos így fogta fel. A kislány majdnem meghalt emiatt.

2011. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Amit írtál, azt veszem ki belőle, hogy ha valóban meggyógyultál, nem önszántadból tetted. Mert ennek örülnöd kellene, hogy kigyógyultál belőle!

Gondolom 16-20 év közötti vagy és nem vagy megelégedve a külsőddel, illetve magaddal!

Nem akarok prédikálni, mert hiába is írnék bármit (futás, bicajozás, diétás kaja, meg hogy ez nem egészséges amit magaddal művelsz/műveltél), mert egyik füleden be a másikon ki.

Én bulimiás voltam, kb. 10 évig. Nem egy leányálom elhiheted! Nem tudtam "leszokni" róla! A gyógyszerek, a doki, a rehab nem használt. Aztán egyik napról a másikra, nem éreztem a késztetést hogy hánytassam magam, és így vége lett!Nagyon örültem/örülök neki!!!!

Most hízni akarok,hízókúrán vagyok :), de nem egyszerű felszedni a kilókat! 53kg-nál több nem akar lenni.

Most 28 éves fejjel visszagondolva> mekkora barom voltam!

Meg ti is (már bocs) hogy ezt a módját választjátok a fogyásnak!!!! NE CSINÁLJÁTOK!!!!!

2011. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok már vele, hogy tökmindegy, hány kg vagyok... csak nem bírom már elviselni magam meg a világot...:(
2011. márc. 22. 21:03
 9/16 anonim válasza:

20:30as vagyok

Mi ennek a negatív hozzáállásnak az oka? Az életet élvezni kell!!! Mindenben észrevenni a pozitív jelet (na nem az Unicumot :)!)

Ha tök mindegy hogy hány kg vagy, akkor miért csinálod/csináltad? Azért mert most nehéz időszakon mész esetleg keresztül, ne tedd magad még jobban tönkre!

Előtted az élet! Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

2011. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok már anorexiás, sőt pont az ellentéte. az egyetlen örömöm az életben az evés, és ez borzalmas. rosszabb, mint az anorexia, mert az legalább sikerélményt adott. lelkileg ugyanolyan rosszul vagyok most is, gyűlölöm magamat, és amíg saját magammal kell élnem, addig nem tudok boldog lenni.
2011. márc. 22. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!