Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez, hogy általános...

Miért van ez, hogy általános beszolásoknak nem reagálok rá?

Figyelt kérdés
én pl molett vagyok beszol 1 molett csaj hogy tulsulyos vagyok és pedig ö nem szolhatna semmit mert nem külömb valamiért nem akarok visza sérteni de ezt nem tudom miért van ez....
2011. márc. 24. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális. Azért, mert más beszól neked, nem kötelező neked is beszólni.
2011. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne a normális viselkedés. Ha valaki molett és beszól neked, hogy molett/kövér vagy, az azért van, hogy a saját frusztrációit, kisebbrendűségi érzését enyhítse. Te viszont nem érzed ennek az igényét, nem szólsz vissza, ez pedig azért lehet, mert neked nincsenek ilyen problémáid, amiket másokon kéne kiélned, vagy ha igen, kulturáltan, magadban megoldod. Szerintem ez nagyon dicsértees. Felteszem, ki vagy békülve magaddal és a testeddel. Ha így van, akkor gratulálok, így kellene lennie az összes embernek saját magával. És nem belekeseredni az életbe.
2011. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont azért nem akarsz visszasérteni, mert nincs elég önbizalmad hozzá. Azt hiszed, ha te is bunkó leszel, mit fognak gondolni rólad, és nem fognak szeretni.
2011. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10:21 tehát az önbizalom az abban nyilvánul meg, hogy nem vagyunk restek a másikat a sárga földbe döngölni? Nem inkább abban, hogy fel sem vesszük, mit mondanak ránk, és nem érezzük szükségét a piszkálódásnak?


Második voltam.

2011. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van igazság abban hogy ha valaki oktalanul megtalál vissza kéne szolni önbizalom hiány lehet,de ez lehet hogy a másik szegénységi bizonyitványa szerintem!egy közmondás ugy van ahogy a fogagy isten ugy az agyon isten! de valahogy én nem tudok ilyen lenni!
2011. márc. 24. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!