Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a hipnózis, önhipnózis...

Mik a hipnózis, önhipnózis veszélyei?

Figyelt kérdés
Nem akarom kipróbálni, vagy ilyesmi, csak érdekel. Valahol olvasam, hogy az önhipnózis olyan, mint ha magadat műtenéd meg. Konkrétan milyen következménye lehet? Pszcihológiai betegségek alakulhatnak ki? Vgymi?????
2011. márc. 29. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Például az, hogy hülyének néznek a barátaid és rokonaid.
2011. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
meg azok akik ezt olvassák :)
2011. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ti aztán nagyon okosak vagytok, grat.


Kérdés lezárva, nem érdekel, lesz+*rom...

2011. márc. 31. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem nem kérdeztél hülyeséget. Utánanézek egy kicsit ennek a dolognak. Üdvözlettel.

2011. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igazából tudom, hogy nem kérdeztem hülyeséget, csak zavar, hogy olyanok írnak be hülyeséget, akiknek lövésük nincs a témáról.


Olvastam a hipnózisról, ami egy létező, kimutatható dolog. Ennek, állítólag vannak veszélyei, szerintem jogosan merül fel kérdés, hogy mik azok...

2011. márc. 31. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Hypnoteapeuta végezze! Akkor veszélytelen. Igen, teljesen.

Önhipnózist csak akkor javasolnám, ha szakember irányítja, pl. pszichológus.

2011. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ortilio válasza:
50%
Előfordulhat, hogy a múltad egy elfeledett részletét tárja fel előtted vagy érzéken túli dolgokat észlelsz.Ez elég felkavaró lehet! Ez a saját tapasztalatom. A lényeg, hogy szakember vagy spirituális mester segítségével végezd.
2012. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!