Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok igeazán jót...

Miért nem tudok igeazán jót nevetni?

Figyelt kérdés
rengeteg dolgot viccesnek találok, sokat hülyéskedek, de nem tudok jót nevetni :/ hiába nézek meg egy videót, amin általában mindenki sríva nevet, én nem tudok, simán végignézem fapofával, ez idegesít , pedig néha jól esne könnyezve nevetni
2011. márc. 29. 21:15
 1/9 anonim válasza:
És magadban nevetsz, vagy nem is találod viccesnek...??
2011. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sztem is vicces de vhogy nem tudom ezt kimutatni vagy én nem tudom:/ nem tudom h lehetne ezt megváltoztatni
2011. márc. 29. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:

én is inkább nevettetni tudok, nem nevetni, de szerintem csak meg kell találnod azt a viccet!videót, ahol olyan váratlan a poén, hogy könnyesre röhögöd magad.

ismered a rossz pc játékok sorozatot? az pl tipikusan olyan, hogy vannak részek amiket végigUNATKOZOK, és vannak olyanok ahol az asztal alatt fetrengek.

2011. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
soha ? ha egyedül vagy akkor se ?
2011. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ha egyedül vagyok még akk sem,akkor még kevésbé, van egy lány akivel tudok néha úgy igazán, csak mások előtt feszélyezve érzem h röhögjek vele, akik előtt meg nem, azoknál meg nem tudok,16 éves lány vagyok:S ez így nem jó

és közben egy abszolút 'bolondnak' ismer mindenki

2011. márc. 29. 21:31
 6/9 anonim válasza:
vannak olyan körök, akiknek más a humorérzékük pl józsiék röhögnek mariskanéni-mulatós című számán, mi meg a Pál ma fa féle szóvicceken. amúgy én is inkább nevettetős vagyok, és ha nem megy a nevetés, nem erőltetem. inkább azt mondom h haha bocs de fáradt vagyok vagy k*va vicces humor herold.. neked sem kötelező mindig nevetni;)
2011. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert az, hogy idővel elmegy az ember nevethetnékje, az "belefér"... De, például sose nevettél egy igazán jóízűt?
2011. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16éves vagyok, nevettem, de ritkán...
2011. ápr. 2. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok. Igaz fiúban és idősebben. Ritkán tudok őszintén nevetni. Sokszor tudom nevetni kéne, és ha olyan a szociális helyzet mosolygok mert tudom ez az oda illő reakció. De nem őszinte a mosolyom. Én is gondolkozok rajta mi lehet pedig a humorérzékem nagyon jó. Jókat tudok mondani, de nevetni nem annyira tudok.
2011. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!