Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 éves fiú vagyok és elég...

18 éves fiú vagyok és elég gyakran vannak dührohamaim mit tehetek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és elég sokszor vannak dührohamaim. Az egész úgy kezdődött, hogy megtudtam barátnőm megcsalt, úgy folytatódott, hogy a másik barátnőm kiderült hazudott arról nem szűz és 14éves. Ezután hogy levezessen konditerembe jártam de nem sikerült és így is van olyan hogy nagyon elkezd fájni a fejem, reszketek, és érzem, hogy szétrobbanok az idegességtől és nem bírok leállni olyankor csak arra tudok gondolni, hogy megölök valakit abban a pillanatban. Lehet csak bolond vagyok nem tudom. Keveset is alszok és ha tudok is akkor is nagyon rosszul.
2011. márc. 31. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pesszimizmus volt egy időben probléma, én gondolkodásmódot váltottam.
2011. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül
2011. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj gyógyszert. Menj el 1 jó pszichológushoz.Nekem is sokat segített.
2011. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy bolod. Nekem magától elmúltak hasonló tünetek az idő múlásával. Pszichológus segíthet, de én nem bíznék olyanban, aki pénzt kap azért, hogy meghallgasson...


36/f

2011. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!