Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Mindenem...

Mi a baj velem? Mindenem megvan ami kell a boldogsághoz 2 gyönyörű gyerek jó férj szép lakás autó és mégsem vagyok boldog. Sokszor kap el sírógörcs és nem akarok élni.

Figyelt kérdés
Azt érzem mindenki ellenem van és hogy nincs semminek értelme.Gondoltam hogy elmegyek valahova csak egyedül de ez csak egy időre lenne megoldás.Sokszor az az érzésem rám szakad az ég és csak a halál a menekvés.
2010. okt. 7. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
DEpressziónak hívják, de nem tudom melyik stádiumban lehetsz.pszichiáter tud segíteni. Ne hanyagold el.
2010. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül túl sok szabadidőd? Ha nem múlik el fordulj pszichológushoz!
2010. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem minden az anyagi javak...,kell a lelki is,azt is kell táplálnod!Bár nem értem ha a férjed is jó ember és mindent magad mi a gond?Tényleg elkéne kicsit pár napra vonulni,ahol áttudod gondolni az életed,hol lehet a hiba..
2010. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Keress magadnak valamilyen értelmes elfoglaltságot! Tanulj valamit,menj el dolgozni,vagy valamelyik segélyszervezetbe segíteni. Sokat segíthet az unalom ellen.
2010. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Minden napom be van táblázva reggel 6-tól este 11-ig nem hinném hogy túl sok szabadidőm lenne.A gyerekeim 3 és 1 évesek.Mit értesz azalatt hogy mindent megad a férjem?
2010. okt. 7. 17:35
 6/21 A kérdező kommentje:
reggel 6 kor ellátom az állatokat,tízórait csomagolok a lányomnak az oviba,elkészítem a reggelit,elviszem a lányomat oviba hazajövök felkel a fiam megmosdatom tisztába teszem reggelizünk.Akkor rendbe teszem a konyhát,bepakolom a mosógépet,főzök,lefektetem délre a fiam,elpakolom a ruhákat amiket kimostam,mire végzek mehetek a lányom után.ebédelünk elmosogatok akkor kimegyünk sétálni játszunk egy kicsit előkészítem a másnapi tiszta ruhákat a lányomnak megfőzöm a teát amit visz az oviba .Mesét néz a lányom megfürdenek és vacsora .Vacsora után lefeküsznek a gyerekek és én még elmosogatok bezárom az állatokat ,lezuhanyozom és bezuhanok az ágyba.
2010. okt. 7. 17:47
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezek mellet spanyolt tanulok és németet.
2010. okt. 7. 17:49
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Monotonitás. Életcélok hiánya.
2010. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehet már befásultál a mindennapokba,és valami változatosság kéne az életedbe ami kicsit visszahozza az életkedved!Pl. egy jó wellness hétvége,vagy egy jó színház,ahol ki tudsz kapcsolni!:)
2010. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Neonhal ***** válasza:
76%

Nem az hozza a boldogságot, amink van, hanem a hozzáállásunk! Próbálj meg hálás lenni a sorsodnak a jó férjél és a gyerekért! Sok mindenkinek ezek nem adatottak meg! Neked igen!

Sztem ez a legfontosabb!

Még egy: az én feleségemet sem elégítette ki az otthoni munka és a gyerek körüli teendők. Azután elment 4 órában dolgozni, és helyre állt a lelki egyensúlya.

Sajnos a mi társadalmunkban csak az a "hasznos" aki a szó hagyományos értelmében dolgozik, erre tanítottak minket, és ha a hasznosság-érzetünk hiányzik, nem lehet igazi lelki békénk.

Pedig nincs hasznosabb tevékenység a világon a gyermek nevelésnél. Tessék erre gondolni!

2010. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!