Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akkor lesz vki depresszi...

Miért akkor lesz vki depressziós, ha végre rendedősik az élete? Jó párkapcsolat, lakás, munka, minden megvan.

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 19:12
 1/10 A kérdező kommentje:
*rendeződik
2010. nov. 14. 19:15
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Valószínű a régi traumák, a rossz emlékek nem hagyják továbblépni. Velem is ez volt. Amikor megtörtént velem a baj akkor szinte fel se fogtam. Mára rendeződött úgy-ahogy az életem, de mostanra tudatosult bennem, hogy mi történt. Nehéz dolog az ilyesmi. Ha úgy érzed nem tudod magad egyedül túltenni a történteken, akkor keress fel egy pszichológust.
2010. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert a kihívások, célok éltetik az embert. Cél nélkül nem lehet élni. Ha csak úgy éled az életet, akkor semmi motiválásod a jövőre. Keress egy viszonylag költséges hobbit. Gyűjts arra, és már meg is van a cél. Example: Motorozz, hajókázz, kirándulj autóval nem megszokott helyeken, babázz.
2010. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

lehet, hogy tényleg az az oka, hogy nincs kihívás, megtaláltam a végleges párom, mindig is erre vágytam, hogy legyen vki, akit nem veszítek el, nem hagy el, mi meg eljegyeztük egymást, nemsokára házasodunk. A baba ötlet jónak hangzik, tervezzük is, csak most szedem a gyógyszereket, de vhogy csak meg lehet oldani.

Nagyon nem voltak előtte nagy problémáim, csak végre megtaláltam a biztonságot.

2010. nov. 14. 19:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Rossz emlékem talán annyi lehet, hogy amit eddig felépítettem, mind hiába volt, párkapcsolat, ottani munka, lakás, mindent otthagytam. Remélem többet nem kell új életet kezdenem.
2010. nov. 14. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Az úgy lehet, hogy szervi oka van, csak ezt szeretik tagadni.
2010. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, utolsó? Voltam vizsgálatokon, nincs szervi bajom.
2010. nov. 15. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Az agy is szerv...
2010. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
így már értem, már kezelve van az agyam :) tehát kémiai oka lehet inkább, mint lelki, erre céloztál.
2010. nov. 15. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiányzik a lendület, amit megszokott.
2010. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!