Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mirtazapine hatóanyagtól...

Mirtazapine hatóanyagtól (Mizapin, Mirzaten, Remeron) tapasztaltatok hízást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos igen, nem is keveset, bár én többféle gyógyszert is szedtem egyszerre.
2011. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Én is ezt szedem. Nekem több havi szenvedés után ez hasz-

nált. Ha akarsz Ha több kérdésed van írj nyugodtan privát

emailt

2011. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én szedtem két hónapig. Előtte amit felírtak SSRI szert, 4 hónapig szedtem és nem használt. Enni egyfolytában ettem tőle. Én nagyon le voltam fogyva, mert enni sem bírtam az idegtől. Nagyon jó gyógyszer, me is gyógyított teljesen.
2011. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi...sajnos nekem nagyon nem kellene híznom.:-(
2011. nov. 10. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
SSRI hatóanyagúval próbálkoztál? Az nem hizlal. Ha mindenképp ezt kell szedd, akkora legkisebb hatóanyagúnak a felével próbálkozz. Igyál mellette kamillateát, az jó étvágycsökkentő.
2011. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
de várjunk, most csak azért hízlal mert étvágynövelő? szóval ha nem eszek többet akkor nem hízok? halálosan félek a hízástól. (elnézést hogy régi kérdés de hátha valaki tudja)
2012. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Regi kerdes de hatha valakinek segit. En minimalis dozisban szedtem es hihetetlen farkasetvagyat csinal. Annyit eszik tole az ember, hogy ezaltal jelentos hizast is okoz. Sajnos szerintem lekuzdhetetlen az a (foleg szenhidrat) ehseg amit general.
2018. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon hatásos gyógyszer. Elég könnyű róla lejönni, és nem okoz szexuális diszfunkciót. Én is híztam 8 kilót az első évben, de én nagyon le voltam előtte csoffadva, rám nagyon kellett a plusz súly. De az utóbbi hónapokban meg pl. visszafogytam három kilót, mert csökkent az étvágyam -- szóval önmagában nem változtatja meg az anyagcserét, csak étvágyat csinál (de ez sincs kőbe vésve). Ha nem zabálsz, nem fogsz meghízni, ellenőrizni kell a súlyt és odafigyelni, annyi a mutatvány.
2019. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!