Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azthiszem depressziós vagyok....

Azthiszem depressziós vagyok. Nem tudom pontosan hogy kezeljem és mit csináljak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy 4 hónapig kezeltek egy helyen hüvelyi fertőzéssel kaptam a sok kúpot meg mindent, helyreállítót meg semmit. A panaszom mindig visszajött folyás és égő érzés, szex közbeni fájdalom. Nem láttak semmit mégis mindig nyomták belém a kúpot. Majd váltottam várost, és kiderült, hogy a sok kezeléstől kihalt a hüvelyflórám. Na már most azóta próbálják visszaállítani már 3 hónapja csak hüvelyvisszaállítókat használok de nem nagyon segít. Eközben ugye semmi szex mert fáj, szóval most tartok a 7. hónapnál úgy hogy no sex, semmi érintés semmi intimitás. Párommal 1,5 éve vagyok együtt, és ez a kapcsolatunkat nagyon megviseli ez a szünet. Ő jól viseli támogat, de én már ott tartok, hogy minden nap sírok semmihez sincs kedvem, semmi nem jó. Nem jövök helyre ez pedig nagyon elszomorít. Az a sok teendő amivel ezek jártak már kikészítenek és nem tudom mikor lesz vége és mikor leszek már a régi.

Kérlek segítsetek mit tudnék tenni, hogy jól érezzem magam. Ha vki volt már ilyen helyzetben mit tett?

Köszönöm, hogy végigolvastátok és a válaszokat is ha válaszoltok.


24 N


2011. ápr. 6. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el pszichológushoz? Azt hiszed, itt olyan nagy szakemberek vannak? :D
2011. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5 és fél hónapba telt, míg elmúlt a hüvelygombám. Nem, hogy szexelni nem volt kedvem, kimenni az utcára sem. Folyton odanyúltam volna, megőrjített a bezártság. Szemináriumokra muszáj volt eljárni, kín szenvedés volt. Én is eléggé begubóztam, de amikor elmúlt, nagyon örültünk egymással a páromnak. Ő is támogatott, megértette, hogy nem lehetünk együtt. Nem igazán tudsz mit tenni, bújjatok össze sokat, járjatok együtt dokihoz, ha jobban vagy, egyből menjetek a szabadba. Nagyon sajnállak, de fel a fejjel! :)

22L

2011. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pinocchio ***** válasza:
Szerintem a testi bajaid is a depressziótól és a stressztől vannak,pszichiáter és/vagy pszichológus segítségét venném igénybe a helyedbe.Innentől kezdve az anyagi helyzeteden múlik a dolog.
2011. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló nagyon köszönöm, hogy leírtad.

Sokszor együtt járunk a dokihoz, eljön velem, és ha teheti elvisz valahova, hogy addig se gondoljak erre. Nagyon sokat bújik, és szeretget, mást nagyon nem is tudunk csinálni.


Szakemberhez nem szeretnék fordulni, se időm, se merszem, se pénzem nincs elmenni. Nem volt ez ilyen rossz, az előző 6 hónapot egész jól végigbírtam, de most nagyon rossz lett, hogy 3 hónapnyi kezelés sem segít. A testi problémám nem hiszem, hogy ebből fakad, igen rosszul érzem magam, de kihalt a flórám és ezt nem tudom azzal visszahozni, hogy jó kedvem van.

2011. ápr. 6. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Megkérdezhetem, hogy milyen fertősében szenvedsz pontosan? Amikor nekem volt bajom, még nem hallottam róla, de egyre elterjedtebbek az alternatív megoldások. Múltkor beszélgettem egy homeopata szakorvossal, ő mesélte, hogy pl.: candidára már vannak elég jó készítmények. A barátnőm is candidás, ő állandóan lúgosít.


[link]

-itt egy cikk a candida és a daganatos megbetegedések összefüggéséről. (Ezt a fordítást nem olvastam át, angol szakirodalomba kukkantottam bele, amikor rátaláltam erre az összefüggésre.) Nagyon érdekes!

2011. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már sztem az első kezelés után nem volt semmilyen fertőzésem csak ők azt hitték és adták rá a kúpokat. Először kezeltek gombával, mert azt láttak utána semmit nem láttak, csak voltak tüneteim. De annyira okosak nem voltak hogy rájöjjenek ezek a tünetek a hüvelyflórám kihalása miatt volt. Tehát olyan 5 hónapja biztos hogy nincs semmilyen fertőzésem, gombám semmim, csak erre nem jöttekrá, csak a másik helyen. Ahol azóta (3 hónapja) csak helyreállítókat kapok. Szóval már nincs semmi bajom, a tüneteim pedig folyás, néha viszketés és a hüvelybemenet pirossága, de ez mind betudható a hüvelyflóra hiányának.
2011. ápr. 6. 09:34
 7/10 anonim válasza:
nincs más mód arra,hogy örömet szerezzetek egymásnak a pároddal? vannak módszerek. a páromnak is volt hüvely gomba.ő is kezdett bekattanni.de,most ez van. segítsetek örömet szerezni egymásnak,ahogy tudtok..vannak más módszerek is.
2011. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én értem utolsó válaszoló, és én szerzek is neki örömet, de ő hozzám nem tud érni, mert fáj, akármit is csinál. Na meg 7 hónap alatt már minden egyéb lehetőség megvolt (bár nem túl sok választás van). Ha esetleg kifejtenéd bővebben, hogy mire gondolsz?
2011. ápr. 6. 16:37
 9/10 anonim válasza:

utolsó válaszoló vagyok...

például,lehet a csiklódat izgatni vagy análisan is el tud téged élveztetni a párod,csak oda kell figyelni..szerintem azért a csiklóddal lehet mit kezdeni...másrészt nem nyelvleckék,hanem az ujjaival izgatni és közben csókolgatni vagy egyéb...:)most inkább innen fantáziádra kell ezt bízni..

2011. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csikló izgatás megvan, de sajnos az nem elég nekem, jó meg minden, de hiányzik a befejezés, az hogy belémhatoljon. Na meg 7 hónapig az is unalmas már. Az análist meg nem szeretném kipróbálni. De azért köszi.
2011. ápr. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!