Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszertől lehet...

Milyen gyógyszertől lehet leggyorsabban meghalni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Remélem nem gondolod, hogy ezt majd itt megvitatják veled...
2011. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű a probléma? (csak azért kérdem, mert engem is öngyilkossági gondolatok gyötörnek, de próbálok kapaszkodni minden halvány reménysugárba)
2011. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mindenféle. sajnos. és ezeket nem lehet megoldani.

Most ha jól belegondolok, kb 6-7 olyan gondom van

amit nem tudok megoldani. ( Nem szeretném felsorolni..)

szóval valaki tud gyógyszert ?

2011. aug. 10. 21:45
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Le lehet pontozni, mert nem a kerdesre fogok valaszolni, de miert nem probalod mas megvilagitasbol nezni a dolgokat?

Nezz meg egy dokumentumfilmet valami jo kis haborurol. Azok az emberek, akiknek a fejuk felett robban fel a hazuk, akiknek a gyermekeit az utcan a katonak a szemuk lattara megeroszakoljak, amikor a mellettuk allo baratjukat eltalalja egy lovedek es szetszakad a test, azoknak az embereknek lenne okuk az elkeseredesre, arra, hogy ongyilokhoz folyamodjanak mert olyan sanyaru a sorsuk (es megsem teszik, mert a tuleles, a survival a legerosebb oszton).


Akiknek "hetkoznapi" problemajuk van azok adjanak halat az egnek, hogy van eletuk, van kezuk, van labuk es vannak problemaik. A problemak azert jonnek, hogy megtanitsanak valami leckere, azert hogy erosebb legyel altaluk es nem azert hgoy eltiporjanak es osszetorjenek!


Talalkoztam egy novel akit a sajat apja eroszakolt meg. Tobb mint 10 ev terapia kellett, hogy fel tudja dolgozni es elmondhassa, hogy 'normalis' eletet tud elni. Mikor beszelgettem vele azt mondta, orul, hogy megtanulta a lecket, igaz sokaig tartott, de mostmar batran megy az emberek koze es segit azoknak a lanyoknak/noknek akik hasonlo cipoben jarnak es ugy erzi az a kuldetese, hogy az ilyen embereken segitsen, hgoy ne 10evig szenvedjenek, hanem rovidebb ido alatt tudjanak "gyogyulni"!

2011. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így alkalmanként. Sok megoldhatatlan problémával . Volt,hogy alkalmaztam gyógyszert(fájdalomcsillapítót) a lelki bajomra,de nem hatott. Én is kíváncsi vagyok a kérdésed válaszára.
2011. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Agatha Christie műveiből készült kiváló filmadaptációkból láthattad, hogy Veronáltól - de azt már nem gyártják. Filmen nézni viszont kiváló, mert segít a mély belső feszültséget oldani.


Na, komolyan! Ugye, nem gondoltad komolyan, hogy van itt ember, aki neked halálos dózisról ad tanácsot! Nem megoldás, ha elmenekülsz az élet kihívásai elől.

Keress meg egy szakembert és kérj segítséget! Mindig van jobb út, valódi megoldás a bajokra, minden jobb, mint az öngyilkosság.

2011. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Megölheted magad - de tájékoztatlak, hogy a következő életedben ugyanilyen problémáid lesznek. :) Addig lesz ez így, amíg felül nem kerekedsz rajta.

Próbáld meg magad "kívülről" nézni. Külső szemlélő sokkal többet lát.

Amúgy meg mi a lényeg? Élsz, lélegzel. Bármit megtehetsz.

2011. aug. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
C-vitamin. De a D még veszélyesebb, főleg Kalcium tablettával vegyítve.
2011. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:01 He-he ez jo, foleg ugy hogy a D az koztudott happy vitamin, nem veletlen, hogy nyaron (a tobb napsutes miatt) az emberek tobbet mosolyognak.


Remelem kerdezo megfogadod a tanacsainkat es elallsz a buta otlettol.

2011. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

04:27

Remélem nem igaz az, amit írtál, mert nincs kedvem örök körforgásban élni. Én is keresem a kiutat az életből, de eddig semmit nem találtam:(

2011. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!