Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek a szorongástól vannak...

Akiknek a szorongástól vannak testi tünetei, szoktátok érezni akkor is, ha nyugodtak vagytok?

Figyelt kérdés
Nem tudom máshogy megfogalmazni,nekem szorongás miatt vannak mellkasi szúrásaim,meg a torkomba egy pár másodpercig szoritás érzés,ami a gyomromból jön.De akkor is jön hirtelen,mikor úgy érzem nem vagyok feszült.Ez normális?
2011. ápr. 8. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.Erős mellkasi fájdalmaim nekem legalább 20 éve van,szúr a szívem,meg a jobb oldala is,erős szívdobogás,magas vérnyomás.Szervi bajom állítólag nincs,rendszeresen 2-3 havonta járok orvoshoz,és van hogy az ügyeleten kötök ki éjjel,mert annyira rosszul vagyok.Megfigyeltem,hogy akkor jön ki jobban,ha valami bajom van,most pld az,hogy hónapok óta nincs munkám.
2011. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a torkomban van gombóc, ami fojtogat és nem kapok levegőt, ha valami felzaklat.

A múltkor este olvastam, és akkor is elkezdtem fulladni, pedig nem is voltam feszült. Azután jobban belegondolva rájöttem, hogy én csak azt hiszem, hogy nem vagyok feszült, igen is az voltam.

Előre pánikoltam a következő nap miatt.

2011. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,én évek óta küzdök ezzel(2éve),nekem sajnos a gyomrom és beleimre hat,én is rendszeresen járok dokihoz,de ő is megmondta,hogy ez akkor is előjön,amikor éppen jól érezném magam.
2011. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat,csak furcsálltam,hogy tök jól érzem magam,és mégis beleszúr a mellkasomba,jön ez a hülye torok szoritó érzés:-(
2011. ápr. 8. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mielött kialakul egy szorongásos betegség.
2011. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!