Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elgondolkodtatok már rajta?

Kushina-Chan kérdése:

Elgondolkodtatok már rajta?

Figyelt kérdés

Gondoljátok a szitut: egy délután ültök a kanapén, egy teával, vagy éppen a hintaágyban egy tölcsér fagyival.Elmerengtek azon, hogy abban a pillanatban valyon más ember mit is csinálhat. Míg esetleg te nyugisan ülsz más bankot rabol, meghal, megszületik, épp egy bucka mögött lövöldözik, más bújkál, éhezik, esetleg a halálát várja, van aki kocsmában dőzsöl, esetleg piroslámpás házikóban ténfereg, szülinapot névnapot házasságot ünnepel, temetésen van..stb.

Belegondoltatok abba hogy valyon más ember is gondolhatja ezt?

Sztem elég érdekes gondolatmenet, "hogy valyon most más mit is csinálhat"

Milyen érzésetek van ezzel kapcsolatban ha elképzelitek ezt a szituációt:)


2011. ápr. 19. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban esténként mindig ezt csináltam.Furcsamód leginkább néger kisgyerekekre gondoltam a világ másik oldalán,hogy most mit csinálhatnak a kunyhóik előtt,mire gondolhatnak,hogy élhetnek.
2011. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegetszer szoktam ilyenekre gondolni. Erről az jut eszembe hogy nem ismerek senkit eléggé, lehet így most gondolok vmit vkiről, de amíg nem tudom mit tesz, mire gondol, teljesen félreérthetem. Sokszor nem is gondolnád mi a helyzet másokkal.
2011. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor gondolok erre. Az is érdekes, hogy régen anyu dolgozott, én meg csak annyit érzékeltem, hogy elmegy a munkába és hazajön, néha azon gondolkozok, hogy akinek gyereke van a kollégák közül, az ugyanilyen, én meg itt vagyok, ahol anyu/apu dolgozója van, milyen érdekes. Legalább is nekem:-)
2011. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen én is szoktam, és ha eszembe jut, akkor hálát adok Istennek, hogy ide születtem. Nincs jó életem, súlyos beteg vagyok, itthon is vannak gondok, de nagyon sokkal rosszabb is lehetne.
2011. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

eeeehh.. a VAJON pontos J. a további sikeres nyelvtanórák érdekében írom...


én azon gondolkodtam mindig, h van-e a világon még egy ember, aki épp ugyanazt csinálja, mint én. tehát pl szalámis kenyeret eszik, ugyanazt a filmet nézi, ugyanilyen kanapén ül az adott pillanatban.

2011. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen én már úgy 10 éves koromban túltettem magam... Amúgy mindenki filózik ezen egyszer biztos, sok értelme nincsen.
2011. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat :)

Bocsánat a helyesírási hibáért:P xD

Nos mindenesetre jó tudni hogy sokan gondolkodnak el az élet ilyen érdekes vagy épp másnak jelentéktelen kérdéseken :)

2011. ápr. 19. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez még nem mozgatta meg a fantáziámat, most sem tűnik érdekesnek.
2011. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a kertvárosi utcákon szeretek sétálni és belesni az ablakokon, főleg este, mikor akváriummá vannak világítva... nem kukkolok, csak ahogy elhaladok mellettük, bepillantok, és elgondolkozom, hogy milyen lehet nekik ott benn. :) szerintem ez is hasonló
2011. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenekre mindenki szokott gondolni.
2011. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!