Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetséges megtenni...

Hogyan lehetséges megtenni azt, hogy ne legyek nő?

Figyelt kérdés

Nem akarok nemet váltani. Hanem szeretném azt elérni, hogy ne legyek nő. Gyűlölöm magamban a nőt, teljesen tönkretett az engem, hogy nő vagyok. Ember akarok lenni, teljes értékű ember már úgysem lehetek. De nő semmi esetre sem.

Ha szednék fogamzásgátlót, az megszüntetné a szexuális vágyat és azt, hogy férfiakra vágyom, és hogy társat akarok?

Lehetséges ez?

Vagy csak egy módon, ha megőrülök? Már részben megőrjítettem magam. De nem szeretném ha fokozódna az idegbetegségem. Lehetséges ez valamilyen módon? Már legszívesebben levágnám a hajam, és levágnám a melleim, és még egyéb dolgot is tennék. De tudom jól, hogy én a társadalom szemében csak egy gyenge nő vagyok, de legalább nem akarom annak érezni magam.

Lehetséges? Ezt el lehet érni fogamzásgátlóval? Mert az elvileg leállítja a hormonrendszert.

25 L vagyok.


2011. ápr. 24. 10:54
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

Öhm, tényleg hülye volt a kérdés, sajnálom,nem gondolkodtam.Most olvasommmm :D.

A kérdésem nem egészen volt érthető. Az egyik részét,nemtom,mér írtam ki,gondoltam,valakinek van valami tapasztalata ilyen érzésről.A fogamzásgátlóval kapcsolatban meg arra voltam kivi,hogy nyugisabb lennék e.Csak nem volt érhető a kérdésem,már én is látom.

Boccsika :D. De válaszoltatok rá, köszi.


És értem én, mások nem próbálkoztak azzal, hogy a nőiségüket megtagadják. Rendben. Köszike.

2011. ápr. 24. 12:16
 42/58 anonim ***** válasza:
Úgy látom egy büdös szót nem fogtál fel abból amit írtam (írtunk) neked. Szerintem te nem is akarsz változni, és úgy gondolod teljesen normális amit érzel, és amiket mondasz. Ez a legrosszabb az egészben.
2011. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

Nem azt akartam írni, hogy hüly.e vagy, csak ha valakivel rühes kutyaként, szemétként bánnak, akkor a saját portája táján is sepregetnie kell... Nem bánnak minden nővel így, és nem mindegyik pasi... lehet, rossz pasit fogtál ki (sőt, ezer százalék, hiszen igazi férfi nem bánik rosszul a nőkkel). Ezesetben meg pláne semmi okod ara, hogy magad kínozd és bármit meg akarj változtatni. hacsak nem a párkeresési szokásaidat. Az meg idő és tapasztalat (no meg némi szerencse) kérdése.

Eljön még a nagy szerelem. Ne sajnáltasd magad, meg bizonygasd, milyen rossz neked, hanem inkább légy pozitív, az jobb érzés, meg jobban megéri. Ilyen gondolatokkal foglalkozni, mint a kérdésedben van, csak energiapazarlás :)

2011. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:

de megértettem,hogy hülye votl a kérdés,sajnálom


nem írok eztán semmit se, majd valami lesz.igen,egyedül jobb lesz,persze.


mondom,megértettem,rosszul tettem fel a kérdést,nem is értem,mért tettem fel.mindegy,ma iyen nap van.

2011. ápr. 24. 12:18
 45/58 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: rendes vagy, hogy még ezek után is próbálod jobb belátásra bírni :-)
2011. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:

nem mondtátok,hogy hülye vagoyk. tudom,hogy most csak az időmet pazarlom,ezt tudom...

felesleges ez az egész.

nem az a bajom,hogy rühes kutyaként bántak velem :D, hanem az,hogy hiányzik.tudom,hogy velem vannak a gondok.mindegy,nekem úgyse lesz szerintem normális párom.csak az a baj,hogy mégis párt keresek,és nem akarok,és az erre vonatkozó késztetéseimet szeretném megzsüntetni,mert mindig ez van, és túl elfogadó vagoyk.

2011. ápr. 24. 12:21
 48/58 A kérdező kommentje:

na,nemár,tudom,hogy nem minden pasi szemét:S, és hogy jobb dolgom is lenne ,mint itt ülni.

meg azt is,hogy csak segíteni akartok,nem lehülyézni.bocsika.rendesek vagytok,hogy foglalkoztok velem:D,de nem figyelemfelkeltés miatt csináom:D,nemár:D.nemtom,mért írtam ki a kérdést:D.

azért köszike a válaszokat.nekem ez jutott.sajnos ilyen vagyok.ez van

2011. ápr. 24. 12:23
 49/58 anonim ***** válasza:

Amúgy arról hallottál, hogy ahogy magadat ítéled meg, úgy ítélnek meg téged is? Szóval ha te magadat semmire sem tartod, akkor ne várd, hogy olyan pasinak kelleni fogsz aki szeretne tartani valamire. Akkor csak olyannak fogsz kelleni, aki semmire sem tart,a hogy te magadat sem. Legyen tartásod, önbecsülésed, elvárásaid, de ugyanúgy magaddal szemben is és találni fogsz valakit, hidd el.


Amúgy látom kicsit lenyugodtál a kezdetekhez képest. Ez már haladás. Büszke vagyok rád! :-)

2011. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

Ucsó két kommentedből látszik, hogy elég negatív vagy, és megvan magadról a véleményed. Így nem nagyon lehet belekezdeni egy kapcsolatba, hisz az elején gyakorlatilag temeted. Tényleg csak azt tanácsolom neked, hogy légy pozitívabb. Olvass a neten utána, hogyan lehet ez, az első lépés mindenképp az, hogy ne mondj olyanokat, hogy "nem lesz normális párom sose". Miért ne lenne?

Szabadulj meg ettől a negatív önképtől. Sok olvasnivalót találhatsz a témában. Látod, máris sokat nyugodtál a kérdés eleje óta, és elkezdtél normális válaszokat kapni... Így megy ez az életben is. ha normálisan állsz a dolgokhoz, hozzád is normálisan állnak.


Nah, megyek hajat festeni, szép napot, és kellemes ünnepet!

2011. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!