Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én néha úgy érzem, mintha...

Én néha úgy érzem, mintha különleges erőim, mentalitásom lenne, mert néha olyan furcsa dolgok törnek ki. hihetetlen. Ezek lehetnek iagazak, vagyis mentalitásban ez jónak számít?

Figyelt kérdés
Szeretném ezeket fejleszteni, és megismerni ezeket a képességeimet.hogyan lehet?
2009. márc. 6. 12:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, hogy egyébként hány éves vagy? mert hát az sem mindegy. meg ha megmondod milyen jellegű dolgokat tudsz, vagy érzel stb. akkor a korod kifejezetten fontos ezekben a dolgokban.
2009. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De én ezeket tudom, hogy vannak képességek.De arre lennék kiváncsi, hogy hogy fejleszthetném őket, vagy esetleg, hogy hozhatnám ki magamból?
2009. márc. 6. 22:18
 13/18 A kérdező kommentje:
De te tudod.
2009. márc. 7. 14:27
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Meditacio, csendes zajmentes helyen egyedul ,magadba szallsz ....(bojtoles) tehat ezt semmi esetre se probald jollakottan.Vegignezed eddig eltoltott napjaidat ,talan 5-es korodig ,vagy 5-tol kezdve mostanaig ,es kozben imadkozz(meg akkor is ha nem vagy hivo)sajat szavaiddal kerd Istent ,hogy megertsed az eroidet!Ne kerj hozzad kozelalloktol tanacsot mert furcsan fognak radnezni ,es talan elmegyogyintezetbe is elvisznek.Talan a meditacio elsore nem fog sikerulni teljesen ,de ne add fel .Nekem a 7-ik probalkozas utan sikerult iranyitani az "eroimet".Meg most is tanulok de mar megy.
2009. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gondoltam,hogy lepontozol de azert probald meg amit irtam>
2009. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kulonleges kepesegeddel ,vonulj felre csendes helyre ahol ugyelnek rad , nehogy artson valaki.........es adnak enned amig te elmelkedsz....
2009. márc. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"hogy fejleszthetném őket, vagy esetleg, hogy hozhatnám ki magamból?"

Mondom: Vassy. Ha vannak, kihozza belőled.

Nézd meg itt:

[link]

2009. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Amúgy 14 éves vagyok.Mindennel tisztába vagyok.

2009. márc. 20. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!