Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire gyógyulhattam ki a...

Mennyire gyógyulhattam ki a szorongásból?

Figyelt kérdés

nagyon régóta tart/ott, több mint 10 éve.. kiskoromban sem voltak barátaim, kerültem mindenkit akit lehetett..

konkrétan saját magamban nem bizom/bíztam, önbizalmam nemvolt/nincs, stb.. emiatt két lánnyal a kapcsolatom(baráti) ugymond a hegylegeslegszélén játszott(elégfurán fogalmazom magam, de értitek)..

konkrétan majdnem elvesztettem végleg őket.. aztán egyik pillanatrol a másikra megváltozott a gondolkozásmodom(nem tudom hogyan) és lehet nem nekik volt igazuk, de bocsánatot kértem mindenért, mert mivan, ha mégis igazuk volt, és már beszélni sem beszélnek a végén velem, még ismerősséget is elfelejthetem..végleg.. aztán van egy lány, kit kb 9éve ismerek, összefutottunk, kb 1hete.. eljártunk erre arra minden nap együtt voltunk, igy nem igen járt a fejemben a sok h.lyeség...nem foglalkoztat azóta az öngyilkosság, hogy magam vagyok, egyedül.. stb.. szoval ilyen szorongás és a depi keveréke voltam kb..

lehet kigyogyultam a szorongásbol? vagy csak ez egy ideiglenes állapot számomra? vagy csak kigyogyulás felé tartok?


2011. júl. 13. 02:10
 1/2 anonim válasza:
nah visszatértem. nem tudom a választ, csak a véleményemet. szóval azt szeretném mondani, hogy amit én megtanultam a magam 19 évével: nem szabad ülni és lesni ki a fejedből hogy milyen rossz neked. ha túl sok időd és magányod van a gondolkodásra, az egy idő után ártalmas lehet. ezért érezhetted jobban magad hogy végre "éltél". ha bánatod van, nyakadba kell venni a világot, és tenni kell valamit. én nem hiszek a gyógyszercsodákban. vagy is, én abban hiszek, hogy magam vagyok képes a lelkem,,gyógyítására". akarat kell és erő. te döntöd el fejben hogy ki akarsz e lépni a szorongásból, mert belőled fakad. és tenni kell, meg kell keresned mi az ami téged érdekel az életben, és aktivizálni kell magad e téren, hogy sikerélményed legyen. keresned kell ami boldoggá tesz, hogy érezd hogy van miért élni.
2011. júl. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hasonlóképpen gondolkodom a gyógyszerekről... mai nap irtam egy olyan választ egyik kérdezőnek...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

utolsó vagyok, az a regényes:D

2011. júl. 13. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!