Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki valami értelmes válasz?...

Valaki valami értelmes válasz? SOS!

Figyelt kérdés

Már fél éve öngyilkos szeretnék lenni, de sajnos nincs bennem még annyi lelkierő sem, hogy ezt megtegyem. Már elkezdtem búcsúlevelet is írni, hogy azért pár személy tudja, hogy mi a "helyzet", de sajnos az első 10 sor után mindíg elsírom magam és vége. Nem tudom egyszerűen folytatni. Már volt 1-2 öngyilkossági kísérletem, de nem olyan komoly, hogy kórházba kerüljek.

Pszichológushoz is elmentem, de azt mondta, hogy semmi bajom, csak front. Az életem már romokban hever, nem bírom tovább. Tisztában vagyok azzal, hogy sokan ezt szánalmasnak tartják, de már ez sem érdekel különössebben.

Már elterveztem, hogy vagy gyógyszer-túladagolásban szeretnék meghalni vagy vonatelé ugrok vagy felvágom az ereim. Nap mint nap lenne alkalmam vonat elé ugranom. Egyszer már majdnem megcsináltam, de eszembe jutott, hogy a levél nélkül képtelen lennék rá.

Mit tegyek?


2011. ápr. 26. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
király idézet. Remélem felfogtad te is, barátom, aki arra készülsz.... pucold ki a karmád :)
2011. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:( KÉRLEK NE TEDD MEG, bár lehet hogy már késő ezt mondanom... VANNAK DOLGOK, AMIÉRT ÉRDEMES ÉLNI! MOND EL MI A BAJ, KÉRLEK, HOGY LEGALÁBB MI ŐRIZZÜNK MEG AZ EMLÉKEZETÜNKBEN!! KÉRLEK!!! ;C;C
2011. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

HALLOD/LÁTOD?! NE TEDD MEG!! KÉRLEK!!!;C;C;C;C

MESÉLJ EL MINDENT! ÉN MEGHALLGATLAK!!! PONTOSABBAN MEGHALLGATUNK!!!! KÉRLEK!!!;C;C

2011. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ne tedd meg, KÉRLEK!!! ;C;C;C KÖNYÖRGÖM!!!!
2011. ápr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!