Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt minek neveznétek?

Ezt minek neveznétek?

Figyelt kérdés

nem vagyok hajlandó olyan dolgokat megfogni mint kilincs, kapaszkodó a villamoson, és a mozgó lépcső kapaszkodója az a fekete gumi. vagy ha megfogom utána rögtön kezet kell mosnom mert h rém koszos lett...

kényszeres vagyok?

20/L


2011. máj. 1. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Óvatosságnak. Én is ugyanígy vagyok.
2011. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert én is szoktam látni, hogy milyen csövesek, meg tudjukkik fogdossák ezeket.
2011. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

:) Arról vszínűleg még soha nem hallottatok hogy az emberi szervezetnek néha szükséges a baktérium is. Ezáltal tud ellenállób maradni a szervezete.


Belegondoltatok mi lenne ha születésedtől fogva soha nem lennél koszos? Az immunrendszered úgy legyengülne hogy meg is halnál.


Nyugodtan meglehet fogni a dolgokat, nem azt mondom h a nyálba meg ienekbe nyúlj bele hanem a szilárd szemmel nem látható kosz az nem okoz bajt.


És igen fóbiád van, én belelöknélek 1 szemetesbe direkt :)

18/F

2011. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy pici fóbia íze van, de azért ez még a normális határán belül van.
2011. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit mintha kezdene átmenni rögeszmévé. Szerintem mégmielőtt késő lesz, fogd vissza magad egy kicsit. Nem kell megfognod a villamoson vagy buszon a kapaszkodót.Csak ne hagyd, hogy ez az egész az őrületbe kergessen.

Amúgy vehetsz törlőkendőt lehet kapni rossmann-ban 100-asban, és azzal megtörölheted a kezed.

2011. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nezd En soha nem voltam kenyszeres, viszont egyszer elkaptam egy borbetegseget, a ruht, s azota En sem fogdosom az ajto kilincseket, tehat az En szokasom is hasonlo a Tiedhez.

Egyebkent egy szakember tud ebben segiteni, de igazabol Te is leszokhatnal errol, ehhez kell akarat es kitartas.

2011. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez már kényszeres szerintem. Én is eléggé érzékeny vagyok az ilyenekre, pl utálom, ha előadáson gépelés közben elkezd izzadni a tenyerem, mert akkor ragad és ilyenkor én is kimegyek fél óránként kb kezet mosni, de nem a bacik miatt, csak mert idegesít,hogy ragad és eetől függetlenül nem irtózok a kapaszkodótól, bár ha látom, hogy közvetlen előttem megfogta mondjuk egy szaros kezű c*gány, akkor at a részt én is kerülöm. Meg persze ha iylen dolgokat fogtam meg, akkor ameddig haza nem érek és kezet nem mosok, addig nem nyúlok az arcomhoz, szememhez, számhoz stb, de szerintem ez normális.
2011. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Haptefóbia lehet...
2011. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!