Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha mindent elrontot...

Mit tegyek ha mindent elrontottam idáig az életemben és nem tudom visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon súlyos kérdésekben hoztam rossz döntéseket, szinte mindig, kivétel nélkül. majdnem mindent megbántam az életben és mindent máshogy csinálnék, mert így most nagyon rossz, de mindig későn jövök rá,hogy mit kellett volna. a családom eddig sem állt mellettem és ők is hibáztatnak, a barátaim nagy részét elvesztettem, a főiskolát elszúrtam, a hosszú kapcsolatomnak vége lett. mit tegyek ha már nagyon magam alatt vagyok és nem fog senki segíteni? már 1 éve nem tudok kikecmeregni, és megint hoztam utólag visszanézve egy óriási hibát a főiskolával kapcsolatban.. :( 20/L
2011. máj. 1. 22:13
 1/4 anonim válasza:

Szia!

A szivem megszakad a bejegyzésedtől :( Ne keseredj el, kitartás, tudom könnyű mondani, de higgyél önmagadban, erős vagy és végig tudod ezt csinálni, ha sikerül talpra állnod, erősebb vagy bárkinél! Ha már nem tudod helyre hozni a hibáidat, igyekezz mostantól jó döntéseket hozni, hallgass a szivedre és ne keseregj a múlton, sajnos azon már változtatni nem tudsz, és ha rágod magad rajta csak rosszabb lesz, inkább tanulj belőlük, a családod majd rájön, hogy ember vagy te sem vagy tökéletes és megint melletted lesznek, párt is találsz majd másikat, még jobbat mint az előző volt. A főiskolát meg újra kezdheted, ha akarod, ha nem, akkor válassz szakmát, vagy menj el dolgozni, találd meg önmagad és csináld amit szivből szeretnél és soha ne hidd el senkinek hogy nem érdemelsz meg valamit igazán! kitartást csajszi :)

19/L

2011. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt nagyon jó volt olvasni :)
2011. máj. 2. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Isten hozott a való világban...
2011. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hibák azért vannak, hogy tanuljunk belőle. Valaki többet, valaki kevesebbet, de mindenki hibázik. Nem vagyunk töklétesek és ez így van jól. Ha mindenki tökéletes lenne és nem lennének jó és rossz dolgok, nagyon unalmas lenne az élet hidd el. Kitartást kívánok. Ne feledd: minden rossz után jön jó is és fordítva!!!
2011. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!