Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressz okozhat éjszakai...

A stressz okozhat éjszakai légzésszomjat?

Figyelt kérdés

Többször ébredek fel éjszaka arra, hogy úgy érzem "ül" valaki a mellkasomon.

Ijesztő, mert muszáj párszor mély levegőt vennem, hogy helyreálljon. Olyan, mintha ilyenkor nem lenne automatikus, hanem tudatosan kell arra figyelnem, hogy vegyek levegőt.

Nem vagyok asztmás, sem allergiás.

Mostanában sok minden összejött, a lakásvásárlási projektem sem megy igazán olajozottan, és a munkahelyemen is vannak gondok (nem érzem jól magam, nem tudok kiteljesedni). Mindemellett nemsokára államvizsgázom, és még nem tanultam...


Okozhatja az éjszakai légzésszomjamat a frusztrált életvitelem? Remélem igen, és nem szervi eredetű a probléma.


Előre is köszönöm mindenkinek!


2011. máj. 2. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hjajaj persze,hogy okozhatja.
2011. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja stessz is, de nálam évek óta van, nem minden éjjel. Én rájöttem csak akkor, ha hanyatt fekszem. Egyébként nő vagyok és nem horkolok. A dokinak mondtam, és azt mondta lehet akár valamilyen fejlődési rendellenesség is. Próbáld ki nálad milyen fekvőhelyzetben jön elő.
2011. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressztől van, amit leírtál, nekem is szokott jelentkezni hasonló.Próbáld ki a Cirkulin Valeriánát, az segíteni fog.
2011. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem igazából szinte minden fekvőpozícióban előjön. Ritkábban este, olyankor könnyen elalszom, viszont többször ébredek fel erre a nehézlégzésre az éjszaka folyamán.

Egyszer-kétszer előfordult, hogy nappali is éreztem, és ilyenkor megpróbálok tudatosan mélyeket lélegezni.


Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni a Valeriana-t, mert a Magne B6 nem nagyon használ.

2011. máj. 3. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
jaja
2011. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!