Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek tükörbe nézni. Ez betegség?

Félek tükörbe nézni. Ez betegség?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyerekes hülyeség így felnőtt fejjel, de mostanában félek tükörbe nézni. Attól tartok, hogy magamat majd valami nagyon rusnya, sebhelyes, ijesztő lénynek látom, vagy mögöttem fog állni egy ilyen, legalább is a tükörben ezt látom majd. Vagy esetleg magamon fedezek fel valamit, ami nem odaillő. (valami óriási sebet, vágást, hiányzó részt)


Már rettegek attól is, hogy elmenjek a tükör előtt. Ez néhány hete van így, és tény, hogy elég sok stressz ért. Erre simán rá lehet fogni, ugye? vagy ez betegség?


2011. máj. 4. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromtól fogva nagyon félek ettől!! De én nem magamat meglátni, hanem hogy mögöttem áll valaki, vagy valami, mostanában azon parázom, hogy egy törpe van mögöttem, akit nem vettem észre addig, mert olyan kicsi, de a tükörben meglátom. Vááá. Rohadt félelmetes! 22/L
2011. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy álmosan vannak ilyen félelmei, lehet benne valami. Mostanában hihetetlenül kimerült és stresszes vagyok, 2-3 órát alszom csak éjszakánként.


Lehet hogy megpróbálok kicsit pihenni hétvégén, hátha az segít.

2011. máj. 5. 15:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Kialvatlanul előjönnek a fóbiák.
2011. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
alvásmegvonás állapot nem egészséges, hallucinációkat, tévképzeteket okozat. szerintem ez a te bajod.
2011. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
a túl sok horror film...
2011. máj. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!