Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy elmenjek végre orvoshoz?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van amit senkinek nem tudok elmondani,főleg nem egy orvosnak,viszont tudom,ha nem teszem meg,hogy segítséget kérjek akkor valakinek komoly bántódása eshet.

Ezt belátom nyugodt pillanataimba,ezért is írtam ki a kérdést.

Nagyon félek magamtól.


2011. máj. 5. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legalább ide MERD megírni, hogy miről is van szó! Így sem segíteni sem válaszolni nem tudok, pedig szeretnék, mert a kérdésed olyan "SOS".
2011. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetris ***** válasza:

Talán gondold végig magadban, hogy mire vársz, mi az, ami megakadályoz abban, hogy orvosi segítséget kérj.

Ha arra jutsz, hogy végülis nincs semmi komoly indoka az otthonmaradásnak, akkor most azonnal vedd a dzsekidet, és indulj. Egy percet se várj tovább!!!!!

2011. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk AIDS-es vagy, akkor gondolj arra, hogy ha vársz, neked is sokkal rosszabbak lesznek a sanszaid.
2011. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi akadályoz meg? Az,hogy olyan kuka vagyok.

A gyerekeimet féltem.

2011. máj. 5. 15:59
 5/12 tetris ***** válasza:
Kedves kuka! Ha igazán szereted a gyermekeidet, akkor nézz most rájuk, és tedd meg az ő kedvükért, hogy elmész az orvoshoz! Ha már magadért nem teszed meg, tedd meg értük!!!!!!
2011. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

az orvos az egytelen ember aki segíthet rajtad!

ha nem mész el orvoshoz akkor ne várd hogy magadtól megyógyuljál....

szoval MOST álj fel a géptől és menny el orvoshoz!!!

2011. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd el kérlek, hogy mi a baj pontosan... Ha nem akarod ide leírni, kérlek írd le privátba! Lehet, hogy hasonló a bajod, mint amin én keresztül mentem.
2011. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Leírhatom ide is,mert anonim oldal.

Világ életemben nagyon nyugodt embernek tartottam magam,de ez megváltozott amikor megszületett a nagyobbik fiam aki 2 éves múlt,türelmetlen lettem,ráadásul terhességem óta szinte ki sem mozdultam,majd szoptatás és megszakításos védekezés mellett ismét terhes lettem,már akkor tudtam,hogy nem anyának való vagyok viszont az abortuszra nem is tudtam gondolni,így megtartottam,kicsi már 9 hónapos.

Imádom őket,de amikor rám tör egy nem is tudom megfogalmazni micsoda érzés akkor teljesen kifordulok magamból,féltem őket mert nem ezt érdemlik.

Szinte már mindennapos dolog,hogy az öngyilkosságon gondolkodom,mert tudom,hogy nem egy idegbeteg anyát érdemelnének.

A gyerekeim apját is nem rég elküldtem,mert ő is csak mindennel felhúzott,aztán egyik nap itt maradt este kicsit iszogattunk,és akkor kiadtam magamból mindent.

Utána pár napig boldog voltam mert ismét oda voltam érte,viszont a másik,hogy a gyerekeim csak idegesítenek ez nem változott.

Tegnap megint kész voltam és elküldtem az exem,mondtam neki,hogy én nem is érdemlem meg,hogy boldog legyek,ez nem nekem való,majd vissza jött,és ismét nagy sírásom közepette elmondtam,hogy tényleg nagyon szarul vagyok és nem tudok ezzel mit kezdeni ha rám jön ez a "valami"

Ő mondta,hogy segít nekem elmegyünk orvoshoz,de nekem ezt a lépést tényleg nagyon nehéz megtenni,még ha muszáj is!

2011. máj. 6. 08:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz menj el!

Amúgy amikor "kifordulsz magadból" azt hogy érted? Érzel énidegen késztetést mások/magad bántására?

2011. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen érzek,és sokszor eljár a kezem,csak akkor abban a pillanatban fel sem fogom amit teszek,és nem akarnám,hogy ez elfajuljon.
2011. máj. 6. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!