Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy elmenjek végre orvoshoz?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van amit senkinek nem tudok elmondani,főleg nem egy orvosnak,viszont tudom,ha nem teszem meg,hogy segítséget kérjek akkor valakinek komoly bántódása eshet.

Ezt belátom nyugodt pillanataimba,ezért is írtam ki a kérdést.

Nagyon félek magamtól.


2011. máj. 5. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez lehet agresszív impulzus-kontroll zavar. Ne orvoshoz menj, ha rám hallgatsz, hanem klinikai pszichológushoz!
2011. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jószándékból írok, hogy nehogy te is úgy járj, mint én.

Először is menj szakemberhez /pszichiáter/. Próbáld meg a gyerekeket egy időre másra bízni: édesanyád, párod, anyósod /akiben megbízol és a gyerekek is szeretik./Ahol bármikor láthatod őket és ők is téged-nem az a cél, hogy eltávolodjatok egymástól, hanem felelősség terhe egy időre lekerüljön rólad. Így elkerülhető egy esetleges fizikai bántalmazás is, ami ha kiderül, sajnos elvehetik a gyerekeket is. Amíg meggyógyulsz...addig is jobbulást!

2011. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!