Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha csajozás helyett...

Normális, ha csajozás helyett inkább kockulok úgymond?

Figyelt kérdés
Nem azért nem csajozok,mert nem akarok,csak nem erős oldalam. Ezt kompenzálandó elmerültem a virtuális világban. Tudom,hogy ez a mennyiség már nem normális,de ha a csajozás nem megy.....?
2011. okt. 28. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 bánomisén ***** válasza:
3%

Szóval gyáva vagy csajozni, mert nem abban vagy a legjobb. Rendben, akkor kockulj és vedd majd feleségül a PC-det.


De most komolyan, tényleg úgy gondolod, hogy a számítógép helyettesíthet egy valódi kapcsolatot egy valódi emberrel?


Tessék kikapcsolni a gépet és csajozni! Az is gyakorlás kérdése, ha eleinte nem is megy olyan jól, idővel belejössz. Nyomás!

2011. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Már rohanok is. .s Nincs hol ismerkedni. Diszkóban csak részeg csajok vannak.
2011. okt. 28. 09:38
 3/65 anonim ***** válasza:
28%
Részeg csajok vannak tehát nem is baj ha nem értesz a csajozáshoz. :P
2011. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
13%
El fog múlni...
2011. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
80%
És a diszkón kívül nincsenek is máshol csajok a környezetedben?
2011. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked a kockulás az erősséged akkor felőlem csinálhatod, csak ne sírjál évekkel később hogy miért nem csajoztál meg minden. Én is így voltam azzal hogy inkább hanyagoltam a csajozást mert éreztem hogy nem megy nekem nem tapadnak rám a nők. Csak ugye mégis volt olyan időszakom amikor már beleuntam a gépezésbe és elkezdtem eljárni a haverjaimmal erre arra, és találtam egy jó hobbit is aminek semmi köze a PC hez és mégis megtaláltam a páromat, pedig nem is erőlködtem nagyon, csak úgy így alakultak a dolgok. Szerintem te is változtass ezen, jobban jársz, élvezd ki az életedet, majd játszol később.
2011. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 bánomisén ***** válasza:
71%

Mennyi idős vagy? Ha sulis, vannak iskolatársaid. Ha dolgozol, munkatársaid.

Ha egyik sem, akkor kezdj el valamit sportolni, ott is találsz embereket. Uszodában pl. egész jól lehet ismerkedni.


És ne a kifogásokat keresd, hanem kapd össze magad :-)

2011. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
13%

Ember, ott van előtted a net, egy halom társkereső oldallal! Ott nem csak részeg lányok vannak.

De ha lusta vagy hozzá (egyébként meg lehet tanulni - és meg is kell tanulni!), akkor tényleg csak a PC marad feleségnek.

Egyetértek az elsővel.

2011. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
73%
Menj focizni....
2011. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Néha felnézek a társkeresőkre,hátha akad. A sportolás nem nekem való. A csajozással úgy vagyok,hogy nem kell erőltetni azt,ami nem megy.
2011. okt. 28. 09:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!