Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok tovább élni. Mit...

Nem akarok tovább élni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

nem akarok tovább élni.. unom már az egész életemet.. mindig mindenért én vagyok a hibás... tesóm 3éve öngyilkos arat lenni beszedett egy csomó gyógyszert..de rájött h. ez nem megoldás.. és kihívta a mentőket..bevitték a korházba és rá 1hétre kiengedték.. de azóta minden más.. anya megtiltotta hogy elmondjam bárkinek is.. és azóta anya tesómat sokkal jobban szereti és minden meg van neki engedve.. és ha már egy kicsit is hangosabban beszélek tesómmal v. öszeveszek vele akkor is én vagyok a hibás..és mindent nekem kell megcsinálnom tesóm helyet.. és szinte minden héten kikészít anyám és sírok is sokat miatta.. már mondtam anyának h. mivan.. de azt mondta h "dehogyis.. nem szeretm őt jobban.." áhh dehogyis.. utálom ezt az egészet.. hogyha énis azt csinálnám mint tesóm akkor engem is szeretne vagy mi..? ez kell ahhoz hogy anyám szeressen..?! öngyilkos nem akarok lenni mert az nem megoldás.. de akkor most mit csináljak..?

L/16


2011. máj. 8. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez ezzel a problémáddal!
2011. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak szeretném ha tudnád van aki törődik veled ,még ha csak úgy is hogy írok néhány sort .

Tanácsot sajnos nem igen tudok adni mert most én sem vagyok abban a lelki állapotban.


Vigyázz magadra -és talán csak annyi hogy anyuddal ülj le és mondd el neki őszintén mit érzel négyszemközt, és biztos vagyok benne hogy téged is úgy fog kezelni mint a tesód mert nagyon fél hogy elveszít benneteket ,mert szeret .Csak BESZÉLJ erről vele.

2011. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szeresd a testvéred...
2011. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Dehogy legyél öngyilkos!Ez csak egy pillanat az életedben,amikor így érzel.Én sokkal több mindent megéltem és még eszem ágában nem állt öngyilkosnak lenni.Ha egoista akarok lenni,akkor azért,mert a szeretteimet tönkretenném,a másik,hogy az ellenségeimnek nem adom meg ezt az "örömöt."

Legyél többet a barátaiddal,mondd el nekik..és akkor éreztetik veled,hogy szeretnek.Keress magadnak egy barátot.. nem tudom.Részletesen nem ismerlek.

Én alapjáratba optimista vagyok.Ilyenkor mindig pozitív zenéket hallgatok és szintén ilyen idézeteket hallgatok..esetleg film:)

2011. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Neji válasza:
Szerintem keress egy barátot/pasid akivel megbeszélheted,.
2011. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sajnos én is azt ajánlanám hogy családon kívül keress támaszt, ha a család nem foglalkozik veled, nem lehet másképp. elég szomorú, hogy ilyen szülők vannak, de ez jellemző, hogy addig le se... a gyereket, amíg észbe nem kapnak mert nagy baj volt.

meggyőzheted a testvéred hogy magyarázza el anyádnak, vagy megkérdezheted anyát, hogy neked is öngyilkosnak kell e lenned hogy szeressen. talán ettől észbe kap.

ha ezek nem működnek, úgysem fogsz értelmesen beszélni velük, akkor lehetőleg keveset legyél otthon, költözz el egy baráthoz, vagy aludj másoknál, talán ettől is feltűnik majd nekik hogy utálsz otthon lenni, habár nem hiszem hogy ezek után hogy elmondtad igazán érdekelné őket, mit érzel. csak ezért pasit fogni nem érdemes, főleg, hogy a fiúk kevésbé együttérzők, vagy nehezen mutatják ki, de ha léteznek igazi fiatal férfiak, akikben támaszra találhatsz, akkor megpróbálhatod(egyébként csak plusz gond).

ha beszélgetni szeretnél, privátban megkereshetsz

2011. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"vagy megkérdezheted anyát, hogy neked is öngyilkosnak kell e lenned hogy szeressen" na asszem hogy itt fel is pofozna anyám.. és még jobban utálna.. hiába mondom el úgy se érdekli hogy mi van velem..
2011. máj. 10. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
muszáj lesz beszélni anyáddal. mondd meg neki, hogy szomorú vagy emiatt. csak rá fog jönni, hogy ha így folytatódik a dolog, akkor a másik gyereke is öngyi akar lenni. ha nem ért a szóból, ijessz rá, a tesódnak már bevált. sajnos ez kicsit fura válasz, jobbat nem tudok, ahogy érzed. mindenképpen anyáddal kell megoldani, lehetőleg neked.
2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
természetesen ne úgy ijessz rá, hogy bármi bajod lehessen belőle:)
2011. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2011. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!