Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy kimaradtam az életből? Mit csináljak ha egy kupac szerencsétlenség vagyok?

Figyelt kérdés

25/f vagyok.

Sosem volt barátnőm,sose jártam szórakozni és még csak az nem is raktam le az életben semmit.

Se munkában se suliban.

Évek óta otthon unatkzom egyedül.

NEm szeretek emberek közé menni.

Eyg rakás szerencsétlenség vagyok.

Pedig semmi sem indokolja ezt az életemben.Jó helyre születtem és nem tudtam a lehetőségekkel élni.

ÉLpazaroltam 10 évet az életemből.

Nem tudom,hogy hozzam renbe ráadásul a gondolat,hogy mennyi mindenből maradtam ki megnyomorít.

Már sok mindehez késő.Sose lesz benne részem.

Ráadásul teljesen motiválatlan vagyok. Hihetetlenül.

Nem is tudom ide miért jöttem.

Ennyire nincs kivel beszélnem?

Elbuktam.

Mire rendbe tudnám hozni(amire nem látok esélyt) már végképp elszálnának az esélyeim.

A legszebb éveim üresen teltek le.

Nem tudom megbocsátani. Utálom magam sokminden miatt,de csak ront rajta.


2009. márc. 11. 21:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
A válaszra én is kíváncsi vagyok.
2009. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz.Te depressziós vagy.
2009. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Kitöltettek velem pár hónapja egy tesztet és normális vagyok. pehhhh

Amúgy nem tudom miben tudna segíteni. A pénzt benyelik segíteni meg nem tud.

2009. márc. 11. 21:45
 4/32 anonim ***** válasza:
63%
te vagy az , aki 25/f aláírással írogat itt??
2009. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem vagy semmiről lekésve. A legtöbb férfi 30 éves kora körül éli fénykorát, addig még van 5 éved. Tudom, reménytelennek tűnik. Én lányban 20 éves koromig voltam így. Nem volt még soha barátom, nem jártam bulizni, otthon ültem és a hajamat baszuráltam macinaciban. Aztán elmentünk ismerősökkel moziba, ott volt egy fiú... Ő ma a férjem és nagyon jólérzem magam. Épp a kisbabán dolgozunk, lediplomáztam és boldog vagyok. 30 leszek áprilisban, tehát nem mai csirke vagyok.
2009. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy csak te tudsz magadon segíteni. Motiválatlan vagy, nincs kedved emberek közé menni... és? Embereld meg magad. Ennyire egyszerű. Nem csinálhatod ezt egész életedben. Ha normális pszichológushoz mész, akkor segíteni fog.
2009. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a képlet. Látod hibáztál, ez már fél siker, tudnod kell, hogy sem a "szipológus", sem a "szihiáter" nem fogja tudni megoldani a témát /nélküled/, csak Te, akár nélkülük is.

Nem vagy elkésve, ne is beszéld be magadnak.

Nyugi. Aza semmi nyugi. Teljes gőzzel előre!

Sok más is van ilyen mint Te.

Egyiken sem vagyunk hiba nélkül, csak mi nem valljuk be még magunknak sem.

Fel a fejjel!

2009. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk en azert nem mondanam, hogy te jo helyre szulettel, mar bocs. Kik azok, akik engedtek, hogy ilyen szintre sullyedj le? A szuleid miert neveltek igy? Miert nem az eletre neveltek? Mitol erzed ugy, hogy te jo helyre szulettel? Megkapsz mindent, es eltartanak 25 eves ffi letedre?

Nem ertem, kicsit furcsa.

Szerintem az mondhatja el magarol, hogy jo helyre szuletett, akit egyengetnek az utjan a szulei. Akik azon vannak szivvel-lelekkel, hogy a gyerekukbol legyen valaki. Tanitani, kulon orakra jaratni, ha kell korrepetalni...stb. segiteni. Szoval, ha felnott lesz abbol a gyerekbol, tudjon valamit letenni az asztalra.

Milyen csaladban nottel fel?

2009. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magadnak kell valahogy helyrehozni, javítani az életeden, gondolkodj el mit szeretnél csinálni, és kezdj neki.

A pszichológus valóban nem segít, én is tapasztaltam, ugyanolyan vagyok mint te csak én 25 éves lány. De amit leírtál majdnem mind illik rám is. Bár én nem jó helyre születtem, lehetőségeim se nagyon voltak. Mai napig az anyám tart el, és nem látok kiutat ebből sem.

Ráadásul annyira visszahúzódó vagyok hogy barátaim sincsenek, néha ha meg kell szólalnom csak remegek.

Egy rakás sz*r vagyok... úgy látom valahogy így érzed magad te is, legalább most tudod hogy nem vagy egyedül, én együtt érzek, bár tudom hogy ez semmit nem segít.

2009. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az idő, hogy jól érezd magad!:)Néha mozdulj ki a városba, hallgass zenét, járj bulizni/kedvenc zenekarod koncertjére stb.Én is így voltam mint Te!Aztán rájöttem, hogy 21 évesen még semmi sincs veszve.Elmentem szórakozóhelyekre, lett kedvenc zenekarom, bulijukra járok, ott elég sok jófej emberrel összeismerkedtem, végre vannak barátaim is :) Tedd te is ezt..persze nem fognak egyből az öledbe esni a barátok meg a jó hangulat...De idővel meg lesz ez is!Végül is valahol el kell kezdeni..:)MÁr ez is egy jó kezdés, hogy tisztában vagy azzal amit leírtál.Hát változtass!:) Sok sikert!
2009. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!