Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátommal összevesztem,...

Barátommal összevesztem, beszedett 7 levél xanaxot és eltűnt. Mi lesz vele? Ivott is előtte.

Figyelt kérdés
0.5 milligrammosat szedett be. Kijött a rendőrség is, de nem találták meg.
2011. máj. 15. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem tudom...

Én egyszer vettem be xanaxot, akkor se direkt. Fájt a hasam, és egy munkatársamtól kértem fájdalomcsillapítót, nem tudtam, hogy az xanax. Este vettem egy csokilikőrt (!) megittam a felét. Aludtam kb. 16-18 órát, amikor felkeltem nagyon rosszul voltam, nem emlékeztem semmire. Hánytam, fájt mindenem. Pedig csak csokilikőrt ittam.

Hova ment? Hogy hogy eltűnt?

2011. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
ha nem hal bele lesz egy nagyon undorító napja:D aki hülye haljon meg...
2011. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta, nem lesz tőle semmi baja, mert ezek a gyógyszerek úgy vannak megcsinálva h csak alszik tőle. Igaz ez?
2011. máj. 15. 12:51
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha mázlija van akkor össze esés előtt valaki hívta a mentőket és bevitték kórházba ilyen esetben a környéken lévő kórházakba érdeklődj utána. A xanax az durva szóval bármi lehet...
2011. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

7 levél az nagyon sok ...

0.5 már kiüt saját tapasztalat

Am túladagolni nem lehet elvileg de ha sokat szed be akkor gyomormosásra számíthat ...

2011. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem lehet túladagolni, ha 70 darabot beszed, alkohollal? Nem áll le a szíve, vagy a légzése?
2011. máj. 15. 12:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Mivel tudom zsarolásból csinálta, nem keresem meg... de ha gáz van, akkor megkeresném...
2011. máj. 15. 13:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez attól is függ, mekkora emberről beszélünk, milyen a mája, mit ivott, stb.

A Xanax alkohollal azt eredményezi, hogy mindkettőnek erősebben kijön a hatása. Szerintem kihányta egyébként, de ha nem, akkor elájult és alszik.

Mindenesetre, ha megkerül, akkor irány a pszichiáter, mert ez nem normális hozzáállás, semmilyen problémához vagy veszekedéshez.

2011. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És persze szakítás, ne te fogd a kezét a kórházban, biztosan van elég rokona, barátja.
2011. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy volt OPNI-ban segédápoló ismerősöm, azt mondta, 200darabig nem halálos. Azt elfelejtettem megemlíteni, h ivott is, de gondolom , gondolt rá.
2011. máj. 15. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!