Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fr@ncért lehet ez, mit...

Mi a fr@ncért lehet ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

mostanában minden miatt bűntudatom van,nem merek önmagam lenni,mert attól félek,bármit csinálok,valamivel ártok valaki másnak,önzőnek rossznak érzem magam,ha szabadon megélem az életemet.pl.nem merek kezdeményezni olyan nőknél,akiket megkívánok,és látom,hogy én is bejövök nekik,mert úgy érzem ezzel is mással csesznék ki.mert ugye szinte minden felnőtt nőnek van férje,barátja,vagy valaki aki szexel vele.de már egyszerű szitukban is van,hogy ha jól érzem magam,jót eszem,akkor azokra gondolok,akiknek ez nem adatik meg,és akkor én önző vagyok:S

tudom,hülyén hangzik ez az egész,talán konfliktuskerülés,vagy ilyesmi...másnak is van ilyen?

30/F


2011. máj. 19. 09:18
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Önbizalomhiány miatt lehet ez. Nem érzed, hogy neked járna valami. Tegyél ellene! Sportolj, tanulj, dolgozz! A nőkkel meg egyszerű - akinek van pasija, azzal ne kezdj.
2011. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit túl sokat egyedül?
2011. máj. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.

De igen,eléggé....sokszor magamba húzódom.

2011. máj. 20. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!