Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszer határozott, máskor...

Egyszer határozott, máskor pedig esetlen és alárendelt vagyok, miért?

Figyelt kérdés
Ez folyton váltakozik, így vele együtt a céljaim is, egyszer azt érzem, hogy aktív, befolyásos ember akarok lenni, máskor pedig azt, hogy nem és inkább menekülnék a világ elől. Lassan már belepusztulok ebbe, nem tudom ki vagyok és mit akarok!
2011. máj. 20. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
az igazság az, hogy bármire képes vagy! A többi illúzió!
2011. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

17:56


Kismilliószor olvastam már erről, de nem változik semmi, mindig visszazökkenek ugyan oda, hogy nem tudom mit akarok. Teljesen értem a logikáját az "az leszek ami lenni akarok" dolognak, le lehet vezetni logikusan, ergó igaz, viszont nem vagyok képes alkalmazni a gyakorlatban (azaz az életben), tehát ennél több kell.

2011. máj. 21. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
15 és 25 között, ez teljesen normális.
2011. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

22:16


És utána mi van? Hirtelen eldől melyik oldalon marad az illető?

2011. máj. 21. 22:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy erre már nincs válasz.
2011. máj. 22. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyu, erre a kérdésre, csak pszichoterápia segítségével kaphatsz biztos választ, ahol saját magadat ismered meg. Nem kizárt, hogy határozott volnál, és mégis valami tudatalatti dolog gátat szab, és inkább visszatáncolsz alárendelt szerepbe.

Az biztos, hogy erre nincs olyan szabály, hogy "áh, 15-25 éves korig mindenki ilyen". Baromság.

2011. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy nem úgy élem meg a dolgokat, mint ahogy szeretném, olvastam már egy csomó ilyen esettanulmányt, (leírt pszichotréninget is) ahol azzal a problémával foglalkoztak amivel én is, de nem segített, csak amíg olvastam és kb minden könyvel így vagyok, elolvasom, de gyakorlati alkalmazásra nem, vagy csak időlegesen kerül sor. Amikor elfáradok abbahagyom.

Amikor itthon vagyok, elképzelem, hogy mi lenne jó és az tényleg jónak is tűnik, de amikor kimozdulok akkor minden sötétnek, komornak és érdektelennek tűnik egy idő után, pedig igazából belül érdeklődő lennék, mindent egy kísérletnek vennék, ha nem lenne valami ami elrontja az egészet.

2011. máj. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!