Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbetegseggel (? ) kapcsola...

Panikbetegseggel (? ) kapcsolatban, tortenettel.

Figyelt kérdés
nemregiben jott elo konkretan bevasarlokozpontokban hogy egyszercsak elkezdek szedulni ugy erzem el fogok ajulni fura a levegovetel ha elnezek vhova jobban megszedulok eros szorongas jott ram ezeket betudtam hogy a sajat hulyesegeim mer eleg erosen kozelitek egy hipochonderseg fele :) namarmost multhet penteken esett meg hogy ki kellett mennem a hosok terere a baratnommel hogy behozzam apamnak az autot,metrora eddig is utaltam felszallni mer rettegek attol hogy mi lesz ha megall az alagutban,foldalattin nem volt problemam de mar aznap du ereztem hogy nem lesz jo otlet mert elozo nap is rosszul voltam egesz delutan(gyengules majdnemajulas)a lenyeg hogy a vorosmartynal elkezdett zsibbadni mind ket kezem es az arcom meg a szam,majdnem leszalltunk de mondtam magamban hogy elmulik kibirom stb de mire a hosokre ertunk mar alig birtam leszallni elertem az elso aluljaros padig es mindenhol elkezdtem zsibbadni,mind ket kezfejem illetve a labam es a gyomorszajam konkret gorcsbe allt halalfelelem stb ekkor mondtam hogy akkor itt az ido tarcsazza a 104et,kiertek eletem leghosszabb negyed oraja alatt zacskoba lelegeztettek mer allitolag tele lett oxigennel a verem megmertek 1-2 dolgot de azt mondtak semmi komoly mondtak menjek el dokihoz addig vegyek be frontint azota reggel este azt eszem viszont rettegek barhova is elmenni ezek utan.kaptam beutalot pszichiatriara remelem ott majd tudnak segiteni nem akarok honapokat esetleg eveket igy,gyogyszereken elni.gondolataimmal meg egyszeruen nem tudok segiteni magamon..barmi szokatlant erzek maris rettegek mi fog tortenni..sose voltam ilyen. Tapasztalatokat,velemenyeket szeretnek kerni. Koszonom (23/F)
2011. máj. 23. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. olvasd el a válaszaimat. Öngyógyító tanfolyam kezdetűt, kb. 6-7 db. hozzászólásból áll.
2011. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is voltak/vannak hasonló problémáim, nekem Sertralin Sandozt adott a pszichiáter és pár hónapos pszichoterápiát javasolt. A tüneteim javultak, de én tudom az okát is, és mivel az okot még nem sikerült megszüntetni, ezért sajnos a szorongásom és a pánikzavarom sem múlt el. Egyébként szerintem a te esetedben közrejátszik valami tömegiszony szerű dolog is, talán a zártabb, zsúfoltabb helyektől kezdesz el szorongani. De próbálj meg ne stresszelni ezen, mert így csak rosszabb lesz! Tegyél úgy mintha minden olyan lenne, mint eddig, és ha érzed, hogy rosszul vagy, akkor próbálj meg minél nyitottabb térbe kerülni és nagy levegőket venni! Kitartás! :)
2011. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Bach féle cseppeket tudnám neked ajánlani, olvass utána:

[link]

2011. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. Nekem is volt ilyen problémám én is xanaxot kaptam és mellé SSRI- szert. Pár hónapig kell rendszeresen szedni és utána elfelejtheted a betegséget. Minnél súlyosabb lesz a betegséged annál hosszabb ideig kell szedni a gyógyszereket.
2011. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!