Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A frontinnak lehet ilyen...

A frontinnak lehet ilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés

Szégyenlem de vizsgaidőszak miatt stresszeltem nagyon és alapból szedem a frontint, de így is ideges voltam és kicsit túladagoltam magam... Semmi öngyilkosság vagy ilyesmi simán csak le akartam nyugodni... De ehelyett a családom szerint nem voltam magamnál és úgy viselkedtem mint egy örjöngő részeg és 3 embernek kellett lefognia hogy ne tegyek kárt magamban.. ezt csak mesélték, mert másnap reggel erre nem emlékeztem csak nagyon rosszul voltam...

Ilyet csinálhat ez a szer???


2011. máj. 28. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán, durva túladagolásnál, és ha szesszel kombináltad, előfordulhat.

Az öngyilokhoz más kellene, mert ebből 50mg-os adagok is csak pár órás alvást, kóválygást okoztak, egészséges önkéntesekben.

Ha emelni akarod, akkor azt csakn 3 napi fél mg-mal lehet bealvás nélkül megúszni. (0,5,- 1,-1,5,...-stb mg.)

2011. máj. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nincs mit szégyellened. hibáztál és kész.

Aki beiszik, és ájultan belehány az ágyába, az büszkélkedik vele, no nem másnap, de egy hét múlva már igen. Na az a ciki.

Próbáld az adagodat több , kisebb részre osztani, akkor lehet, hogy nem lesz hatáskiesés, vagy túlmélyülés.

A hatóanyag, (egy adag) kb. 8-10 órát hat, de a végén gyengül, legjobb napi 4 részletben bevenni, ha a szorongás is egyenletes.

2011. máj. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azóta már csak este szedem két hónap múlva azt is felezem. Ott a családom. Ők erőt adnak, néha jobb néha rosszabb de kitartanak mellettem és azóta pont ennek az esetnek a hatására sokat javultak a dolgok...
2011. máj. 28. 05:41
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
0%

Ha egy vizsgaidőszak így kikészít, hogy fogod bírni az ÉLETET????


Nem gyógyszerezni kéne magadat, hanem inkább megoldani a problémáidat. Persze az nehezebb...

2011. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Háát igen, pont az ilyen beszóló mindenttudó okostojások miatt nehezen fogja birni.

A szorongás az betegség, te egyszerű.

Legközelebb, ha mondjuk a fogadat húzzák, remélem a fogorvos azt mondja majd, ugyan, nem kell mindenre gyógyszer, szedd össze magad, és kikapja Lidokain nélkül.

2011. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért kell drogozni? :D
2011. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
gondolom fiatal vagy. nem értem miért írnak fel fiatal embereknek Frontint. Én Benzodiazepineket csak olyan embernek adnék akin már más nem segít. Ez a világ legdurvább függőséget okozó szere. csak hogy tudd. Durvább mint a Heroin mert azzal ellentétben ennek az elvonási tüneteibe meg lehet halni.
2011. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látod, kérdező, mit mondtam, a tudatlan és erre még büszke trollok miatt nehéz a beilleszkedés.

Mivel a munkahelyek tele vannak ehzekhez hasonló "emberekkel", soha ne add ki magad, mert fölhasználják ellened, és kitúrnak, lekönyökölnek, kirúgatnak.Ismertetőjegyük a sötét tudatlansághoz társuló arrogancia. Kb. 10- ből 2 van ilyen szinten. Ha komoly kérdést kapnak, és a választ olyannak kell megadniuk, aki legalább átlapozta az ide vonatkozó, csak akár ismeretterjesztő irodalmat, leégnek mint most itt, de amúgy minden lehetőséget felhasználnak, hogy a valódi beszélgetésektől

távol tartsák magukat, és utána a hátad mögött keresik a hasonlóan inbecil "hallgatóságot",- akik még náluk is műveletlenebbek,- és azokak mondják el, hogy mi hogyan van.

Ha megmondják a tutit, akkor erre élveznek, és egy pillanatra elfelejtik, vagy föl se fogják, hogy miattuk rohad ez a társadalom. Seggnyalással meglepően magasra vihetik, ez egy külön faj, szerintem a Homo Habilishez áll közel. Sok közülük politikus, természetgyógyász, homeopata, Bkv ellenőr, sintér, jós, stb. Vigyázz, veszélyesek,!! a pánikbetegségedet csak az orvosod ismerje, emeld ki hogy elvárod a titoktartást, otthon is mondd el ezt a családtagoknak.

Jobbulást.

2011. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!