Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom hogy rossz, és hogy nem...

Tudom hogy rossz, és hogy nem egészséges. De mi van velem konkrétan?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy például ha valakivel nagyobb baj történik, például eltörik a lába, ilyesmik...Akkor mindenki jobbulást kíván nkei, énis ugyanúgy, sajnálom szegényt mert tényleg mégis, eltört a lába...De ugyanakkor valamilyen szinten mintha irigy lennék, hiányzik hogy engemis "sajnáljanak" vagy nemis tudom megfogalmazni, de nem akarom sajnáltatni magam mert tudom hogy rossz dolog. Hiányzik a törődés vagy nemis tudom...Engem a barátukként kezelnek, mégis ha tüsszentek akkoris annyit nemmondanak hogy egészségemre...Holott másnak vagy 6an egyszerre.

És rámjön ez a dolog, hogy bár eltörne a lábam, vagy valami bajom esne, és nekemis mondanának ilyesmiket...És tudom hogy ez rossz...De egyrészt miez a két véglet? Tudom hogy rossz de mégis hiányzik...Másrészt hogy tudnék változtatni rajta, és pontosan mi ez?


2011. máj. 30. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha valami bajod lenne ne legyél benne biztos ,hogy foglalkoznának veled. Másrészt meg biztos nem figyelnek oda rád. Rossz társaságban vagy szerintem ennyi a dolog. Amúgy meg ne foglalkozz ezzel ,mert csak beforgatod magad aztán depresszióba esel. Azzal meg az a baj ,hogy még érzékenyebb leszel ezekre a dolgokra. Aztán az lesz a vége hogy felszívod magad és arra eszmélsz már egy ámokfutó vagy és aprítod az embereket. Hát most nehogy már más miatt érezd magad rosszul. Szerezz például normális barátokat.
2011. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"De mi van velem konkrétan?"


Hát leírtad, nem? Ez, hogy: "Hiányzik a törődés vagy nemis tudom"


A gyerekek is néha szeretnek megbetegedni, egyrészt mert akkor nem kell iskolába menniük, másrészt meg akkor körülrajongja őket mindenki.


"Tudom hogy rossz de mégis hiányzik"


Van egy csomó dolog, ami rossz, de hiányzik. Ösztönösen vonz, de ésszel belátjuk, hogy hülyeség.

2011. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Toto652_89 ***** válasza:

Szeretethiányra gyanakszom... amelyből kialakult az önsajnáltatás... vagy csak spontán önsajnálkozó vagy, és azt akarod, hogy mindenki téged sajnáljon...


Nem tudom, a te esetedben mi a helyzet, de anyám pl pont ilyen volt, és konkrétan le voltunk baszva, hogy miért nem sajnálja őt senki se...

Ebben az esetben kifejezetten irritáló volt az önsajnálkozás.... de szerintem különben sincs is semmi értelme...

Javaslom, hogy szokj le róla, mert el fogod taszítani az embereket magadtól... anyámnak sikerült.

2011. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pontosan az a problemad, amit leirtal... ugy erzed, hogy nem torodnek veled eleget... Probald ennek felderiteni az okat, es keress baratokat! Minden rendben van a csaladodban? Kapsz eleg szeretetet?
2011. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Szeretném, hogyha bajom lenne. Elütne egy autó, vagy valamiért kórházba kerülnék.

És én nem sajnáltatni akarom magam, csak egyszerűen azt szeretném, hogyha foglalkoznának velem..

Úgy fáj..

Mondjuk gondoltam arra, hogy csinálok valami hülyeséget, olyasmit, amitől majd kórházba kerülök.

Ez van. Lehet az mondani, hogy sajnáltatom magam, de én csak törődésre vágyom.


Úgy hogy teljesen megértelek kérdező.

Ha van kedved velem beszélgetni, akkor itt jelezz nekem. :)

2011. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elég sokáig azt hittem, hogy ezzel a problémával csak én vagyok így. Hogy ez valami egyedi hülyeségem, hogy azt kívánom hogy valami bajom essen. És most látom hogy nem egyedül vagyok így vele...egy kicsit megnyutat, persze a problémán nem változtat..de mégis jó, hogy nem vagyok ezzel egyedül
2012. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!