Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Sedacur Forte tablettáról?

Figyelt kérdés

Most ajánlották Nekem ezt a gyógyszert (kényszerbeteg vagyok, szorongással, és egyéb más panaszokkal), és arra lennék kíváncsi, hogy mikor hat? Olvastam pár helyen, hogy álmosít is..Én este akarom elkezdeni, és mindig csak este venni be, mert az alvásommal is van némi probléma!


L/18


2011. jún. 5. 17:55
 1/7 anonim válasza:
28%

Szia!

Én szedtem. Nem használ semmit, pénzkidobás, ezt már máshol is olvastam. Nekem inkább a MagneB6 vált be. Pedig nekem aztán gyalulják az idegeim nap mint nap. Viszont alváshoz, a Xanax nagyon jó. Előtte 1 órával érdemes bevenni. Csak hát ez receptköteles.


L/32

2011. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért én megvárom a 2-3 hetet! :) Hátha mégis hat nekem! Az alvásommal nagyon nincs bajom! A Magne B6-ot, pedig én is kiváltom, hátha az is segít valamiben!
2011. jún. 12. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Sedacurból ha csak egyetlen tablettát veszel be napközben, akkor nem álmosít. Viszont csökkenti a feszültséget. Este, ha az elalvást akarod megkönnyíteni, mindenképpen kettőt kell bevenni. Szerintem nem jó ötlet a Xanaxra rászokni, mert aztán meg nem nagyon lehet lekattanni róla.A Sedacurban nincsenek szintetikus hatóanyagok, csakis gyógynövények. Az biztos, hogy az ilyen gyógyszereknek nincs azonnal hatása, úgyhogy jó ötlet, hogy még vársz 2-3 hetet.

Én például szedtem a MagneB6-ot, de semmi változást nem észleltem tőle.Ez is azt mutatja, hogy nem reagálunk egyformán a különböző gyógyszerekre, úgyhogy én nem mondanám egyikre sem, hogy "az nem jó, csak pénzkidobás". A sokféle gyógyszer között mindenki megtalálja azt, ami neki éppen jó.

2011. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Ez is hasznos volt..Persze várok vele valameddig! És igazad van, nem mindenkinek egyforma a szervezete, hogy ugyan úgy reagáljon!
2011. jún. 15. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt kellene észbe vésni, bogy ez egy altatószer, nem nappalra való.
2013. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem csupán altató. Nyugtató,szorongáscsökkentő. Nem álmosít napközben. Este 2, és alszol, mint a tej.
2015. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Semmit nem ér.. 2őt veszek be elalvás előtt 1 órával.. 0.. ugyanúgy nemtudok aludni.
2018. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!