Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lábrázás? Lehet, hogy valami...

Lábrázás? Lehet, hogy valami stressz miatt van?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy elég gyakran rázom a lábam ( lábfejem ), csak úgy tudat alatt. Sokszor nem is veszem észre csak percek múlva, hogy mit csinálok. Általában este van ez, az ágyban fekve. Nem tudom miért lehet ez.
2011. jún. 8. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is rázom, mindig. De én alapvetően ideges személyiség vagyok. Szóval lehet idegesség miatt is.
2011. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
én is rázom mert izgulok plusz jobban gondolkodok
2011. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtalan láb szindrómának hívják. Lehet vele orvoshoz menni, kivizsgálnak.
2011. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is rázom, már a gimis évek óta, ott megalázó volt, hogy néha rám szólt a tanár, de akarattól függetlenül szinte észre sem vettem! Mára 62 éves vagyok, nem rosszabbodott, de el sem múlt, ha rákoncentrálok akkor meg tudom akadályozni, de szintén van hogy észre sem veszem. Én általában ülő helyzetben, a lábaimat oldal irányban ritmikusan mozgatom, vagy este az ágyban a lábfejemet, de csak a jobb lábamon! Ki érti ezt? Orvoshoz persze nem mentem, ne röhögjön már ki!
2011. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!