Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zsibbad, bizsereg az agyam....

Zsibbad, bizsereg az agyam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
az észtől
2011. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pinocchio ***** válasza:
Az agyadat nem is érzed te szerencsétlen:)
2011. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt a "bizsergést" én is érzem. A fejem tetején, kicsit hátul szoktam érezni. Általában akkor van, ha ne iszok eleget, pl felkelek 10 óra alvás után. Olyankor eszek-iszok és elmúlik.


19/F

2011. jún. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kinevetni, nagyon sokan panaszkodnak ilyesmire. Többféle változatban hallottam már. Van, hogy csak az egyik oldal, van, hogy az egész agyban van egy olyan "érzet", mintha zsibbadna. Elektromágneses hatások, elektroszmog,időjárási anomáliák stb. bármitől lehet. Vannak olyan nézetek, hogy a Föld rezgésszint emelkedésének a következménye. Az orvostudomány nem nagyon foglalkozik vele. Persze ha nagyon erős a tünet és tartósan fennáll, lehet valamilyen betegség kísérő tünete is. Ha csak időnként jelentkezik, akkor meditációval, pihenéssel enyhíthető. Ki kell menni a természetbe és az is segít.
2011. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézess glutén szintet. Azt olvastam, hogy a glutén érzékenység is okozhat különféle furcsa tünetet.
2011. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!