Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyszer el kell mennem...

Ha egyszer el kell mennem pszichiátriára akkor onnantól mindenki ez alapján fog megbélyegezni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Miért kell menned, emellett milyen életed van stb.

Én másfél hétig feküdtem bent, utána egy évig visszajártam a pszichiáterhez (igaz anorexiával), abban az időben suttogtak rólam a hátam mögött. Ma már nem igazán emlékeznek rá, lassan én sem. Egyetemre járok, remek szakon, emellett diákszervezeti és szakkollégiumi tag vagyok, szép baráti társasággal. Szóval sem szakmailag sem emberileg nem korlátoz, viszont sokat tanultam belőle.

Ez az én történetem.

2011. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem. Van ismerősöm, aki járt pszichiáterhez, igazából egy embert zavart, őt. A kicsi húgom is járt, én is gondolkodtam már rajta, de nem igazán hiszem, h nagyon hasznos lenne nekem. A lényeg, h emiatt senki (senki normális) nem fogja azt gondolni, h elmebeteg vagy, vagy akármi és marad távol tőled emiatt. Legalábbis az én tapasztalataim alapján.
2011. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Mindenkinek nem kell tudnia!:)

2. Szard le magasról mások véleményét, biztos lehetsz benne(remélem), hogy a barátaid és család tagjaid nem fognak megbélyegezni.

2011. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ostobaság. A vak kutyát sem érdekli, hogy milyen orvoshoz jársz. Ez nem a középkor. Időpontot kapsz. Általában nincs a váróban senki, hacsak olyan nincs, aki épp a gyógyszerét akarja feliratni. Az orvoson kívül max a nővér lesz ott. Miből gondolod, hogy te több leszel nekik, mint a többi beteg, vagy a te betegséged extrémebb a másikénál? Nem tudsz olyant kitalálni, amivel már ők ne találkoztak volna.
2011. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akinek elmondod - és IQ light.
2011. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az egyik hozzászóló írta: egy embert zavar mindössze. Téged.
2011. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!