Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyennek kell lennie annak,...

Milyennek kell lennie annak, akit akarata ellenére bevitetnek a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha csak beszélt az öngyilkosságról, de az már régen volt, öngyilkossági kísérlete nem volt, senkit nem akar bántani, csak nem együttműködő, vagyis nem szedi a bogyókat, amiket a doki kiír, mert mindnek van mellékhatása, és nem bírja azokat, illetve elkezdi szedni, de mikor elviselhetetlenek a mellékhatások, abbahagyja, de maga ment el a dokihoz és jár is hozzá terápiára.

Fentiek alapján az orvos beutalhatja akarata ellenére a pszichiátriára?


2011. jún. 16. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Semmi olyat nem csinál amit egy normális ember nem csinálna.

Nekem nincs semmi bajom de én sem szednék olyan gyógyszert aminek mellékhatásai vannak..

2011. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a diagnosztizált betegséged neve? Attól is függ bevihetnek-e? Vannak olyan mentális betegségek amiket, ha nem kezelnek nagy a szellemi leépülés kockázata.
2011. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idegösszeomlás, álmatlansággal megspékelve.
2011. jún. 17. 02:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Öngyilkossági kisérlet
2011. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És nem az fog öngyilkos lenni aki beszél róla,hanem aki hallgat
2011. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!