Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek elmenni pszichológushoz....

Félek elmenni pszichológushoz. Mi lesz ha kinevet?

Figyelt kérdés
Valamilyen államilag támogatottra gondoltam, mert nem vet fel a pénz. Esetleg az iskola pszichológushoz. De nagyon félek, hogy majd kinevet. Nem tudom feldolgozni, hogy vége lett a párkapcsolatomnak. Ezzel még nem is lenne gond, ha lelkileg szomorú vagyok, hát elviselem, mindenki túl esik ezen. Viszont azóta hányok minden egyes nap. Na azt már nehezen viselem, de hiába mondom magamnak, hogy holnap nem hányok, akkor is jön:S:S:S Viszont ha elmegyek pszichológushoz és kinevet, akkor én elásom magam.
2011. jún. 11. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem fog kinevetni, nem ezt tanítják velük az egyetemen, hanem az empátiát :) Nyugodtan elmehetsz, ne félj ettől.
2011. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ne nála hányd össze a kanapét XD
2011. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet azért hánysz mert terhes lettél tőle
2011. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Terhes biztos, hogy nem vagyok. Voltam nőgyógyásznál.
2011. jún. 11. 13:56
 5/8 Ludens ***** válasza:

Szerintem ezzel a problémával egy jó érzésű ember nemnevet ki, nem hogy egy pszichológus, de persze vannak kontárok minden szakterületen.

Hogy véletlen se sétálj bele ebbe a hibába nyugodtan utána nézhetsz a lakhelydnek megfelelően hol találsz megfelelő fogadtatásra (nem tudom merre lekhatsz ebben pontosabbat így most nem tudok írni). Több portál foglalkozik ilyen kérdéssel, és mindenképpen kerüld a manapság divatis un.: "spirituális-életviteli tanácsadókat" aki nem összekeverendők az "életviteli- tanácsadókkal". Egyébként az összes egyetem város egyetemén tudtomal a diákoknak biztosítva van ilyen típusú tanácsadói lehetőség. Ahol ha másal nem is egy biztos nével biztos tudnak szolgálni, aki tud segíteni a problémádban.

Az ilyen típusú szomatizációt egyébként nagyon hatásosan tudják kezelni a szakemberek, csak fordulj hozzályuk bizalommal.


Mielőbbi jobbulást!

2011. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj valamit hogy ne legyen állandóan ő az eszedben. Mondjuk kezdj el sportolni.Nőknél az úgyis ritkább
2011. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A háziorvos sem nevet ki ha megy a hasad és elmész hozzá megvizsgáltatni magad.

Nekik ez a feladatuk. Szerintem mindenképpen keresd fel a suliorvost, ha teheted. 100% hogy fog hasznos tanácsokat adni, és segít feldolgozni a szakítást!

Mielőbbi jobbulást kívánok! :)


Csak annyit még, hogy az előttem lévővel egyet értek. Nekem is a sport segített. Rájöttem, hogy nem vagyok az a magamat leivós, aztán bepasizós típus. Így szomorúságomban futni jártam, amit nem nagyon bírtam, de jól esett a lelkemnek! :)

2011. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orvosnak ez a dolga. A betegnek meg az, hogy elmenjen hozzá, és mindenféle szépítés nélkül, őszintén előadja a baját.
2011. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!