Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig ideges?

Miért vagyok mindig ideges?

Figyelt kérdés
Mindig egy remegő érzés hatalma alatt vagyok. Még akkor is, ha nincs miért. A melóban, ha a főnöktől a legkisebb kritikát meghallom, már kezdődik is. Ha eszembe jut a rezsim... de tudnk még példát sorolni. A legnagyobb baj, hogy mostanában ok nélkül is rámtör ez az érzés. Tudom, hogy minden rendben van körülöttem, de mégis ezt érzem. Sőt! Kezdek alvászavarokkal is küszködni. Miért van ez? Mitől lehet? Mit tehetnék ellene?
2011. szept. 17. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pánikbetegséged van, szerintem menj el az orvoshoz. Mostanában én is így érzem magam, félek a haláltól, félek a betegségtől, de igyekszem nem gondolni rá. Sokat sétálok, templomba járok, imádkozom. Néha segít, néha nem. Az embernek le kell győznie a félelmét, mindazok ellenére, hogy néha úgy gondolja: nem sikerül. Próbálj nem gondolni rá, merülj el valami dologba, mondjuk olvasásba, járj kirándulni.
2011. szept. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg netet köttettem az albérletembe. Régebben az internetes játék teljesen kikapcsolt. Ebben reménykedem most is. Horgászni is járok. De sajnos ezek a tevékenységek még mindig a napjaim igen kis részét teszik ki. Sajnos nem tudom, hogy mi lenne ami biztoan lekötne. Háziorvosra gondolsz?
2011. szept. 17. 02:44
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Magadra ismersz? :)

2011. szept. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem háziorvosra gondoltam, hanem pszichológusra.
2011. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedj Neuroptimot, ezt mentális problémákra fejlesztették ki. B vitaminokat magnéziumot, folsavat és egy gyógynövényt tartalmaz. Nekem bevállt. Ha ez kevés lenne igyál citromfű teát.
2011. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell az a q..va drága neuroptim, az egy sima B-komplex vitamin, amit negyedannyiért adnak minden sima gyógyszertárban.
2011. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!