Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan ideges vagyok,...

Állandóan ideges vagyok, hogyan tudom leküzdeni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 18:22
 1/4 anonim válasza:
Csak úgy,ha az okát leküzdöd.
2011. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2*2dl citromfű tea+ 2*1 Magneb6!!!
2011. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keresd az okát, a többi csak placebo és pótcselekvés.

Mindig kérdezd meg magadtól, hogy most mi zavar, mi húzott fel. Aztán tudatosítsd magadban, hogy van-e értelme idegesnek lenned a dolog miatt, vagy teljesen felesleges. Legtöbbször felesleges - főleg mert sok olyan tényező van, amin nem tudsz változtatni. Ha viszont meg tudod szüntetni az okot, akkor megint nincs értelme idegeskedni, mert van megoldás :-)

Engem legtöbbször emberek idegesítenek fel, néhány kolléga, a bárki megcsinálhatná feladatokkal, de mindenki arra vár, hogy valaki végre megcsinálja... és végül semmi sem történik.

2011. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevés szex, magnéziumhiány, mentális levezetetlenség (alkotótevékenység hiánya), ezek is okozók lehetnek. Nem túl konkrét a kérdés.
2012. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!