Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy juthatok el egy jó...

Hogy juthatok el egy jó pszichológushoz Pécsen? Ajánlanátok nekem pár jó orvost?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni, hogy ki tudna ajánlani pszichológust Pécsen? Valamint a "menetét" leírnátok? Arra gondolok, hogy először a háziorvossal kell konzultálnom, és ő küld tovább? Vagy keressek egy számomra szimpatikus emberkét és menjek hozzá?


Fizetnem kell, vagy TB keretében jogosult vagyok rá?


Szükségét érzem annak, hogy segítséget kérjek szakembertől, mert egyedül nem tudom megoldani a problémáimat, és kezdek nagyon befelé fordulni.


Köszönöm előre a segítséget.


2011. jún. 29. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Illés Enikőt tudom ajánlani a Megye utcában rendel ingyenesen,de van magánrendelése is.

Menj el a Megye utcában a családsegítő szoláglathoz és ott érdeklődd meg,hogy hogy megy,én magán járok hozzá úgyhogy nem tudom a menetét,de oda ingyenesen mehetsz.

2011. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Legi-be is mehetsz ingyen, az uránvárosi Sztk-ban van.
2011. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott először bemész a pszichiátriára (de pszichológust keress), felveszik az adataidat, röviden elmondod, hogy mi a probléma, és aszerint kiválasztanak neked egy pszichológust.
2011. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!