Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
69%
Melyen magamba neznek,hogy miert pial a lanyom.
2010. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
97%
Feljelenteném őket. Ezenkívül van 1-2 dolog a tarsolyomban. Te mit teszel?
2010. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
34%
Elhánynám magam a lányomtól való undorodásomban... Én különösen érzékeny vagyok a részegségre pedig sosem történt velem semmi rossz, nem volt alkoholista szüleim, stb... Ha nem ivott volna és úgy erőszakolják meg akko az teljese az ellenkező érzést váltotta volna ki belőlem.
2010. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
73%

Nem baj az, ha valaki részeg, az se ha valaki nagyon nagyon részeg...


De hogy valaki ne legyen eszméleténél miközben 4-n bässzák, annyira berúgjon... Na az már művészet a gyereknek, kudarc a szülőnek.

2010. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
87%
Az biztos, hogy feljelentést tennék, de ha a rendőrség elengedi őket, akkor sem ússzák meg. Megkeresném őket és hamarosan sírva könyörögnének a börtönért.
2010. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
88%
Huha... nem lennék a helyedben, és nem is igazán tudom elképzelni, hogy mit csinálnék. A feljelentés alap, és talán nekem is megfordulna a fejemben, hogy talán én rontottam el valamit, bár nem hinném, jómagam is voltam már részeg fiatalabb koromban, pedig anyám mindent elkövetett, hogy rendes lányt neveljen belőlem. Egy 16éves lány már el kéne tudja dönteni, hogy mi a jó és mi nem. És nemhinném, hogy bárki is undorodva tudna nézni a saját gyerekére, akkorsem, ha történetesen holtrészeg.
2010. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
68%

Most tényleg megerőszakolták, vagy csak tette magát a fiúknak, azok meg rávették egy gruppenre?

Csak azért merem megkérdezni, mert nem 1 lányról tudok, akik s.eggrészegre itták magukat, aztán volt, hogy 8an rámentek, és ez tutira igaz. Meg a csaj szájába vizeltek meg ilyenek, de NEM erőszak volt!

2010. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
91%

1. mélyen magamba szállnék hogy hogy jutott el idáig hogy ennyire bepiált, bár mind voltunk fiatalok, de én pl. sosem kerestem ennyi fiú társaságát egymagam, főleg részegen, ebből kiindulva ..2. lépés azon is elgondolkodnék hogy hogyan keveredett ennyi fiú közé, főleg részegen, hol voltak a barátai eközben, és hogy hogyhogy nem ismerem a barátait és azokat akikkel piálni jár

3. feljelentés egyértelműen!

4. a gyereket pedig pszichológushoz de sűrgősen!!!!

2010. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim válasza:
76%
Te jó ég!A gyerekedről van szó, mi az, hogy elhánynám magam? Persze, lehet,hogy sokat ivott, de ez nem ok arra, hogy megerőszakolják. Lehet, hogy még teljesen jól volt, aztán a következő pohártól kidőlt. Mindenképpen légy a lányod mellett, én azon is elgondolkodnék,hogy a fiúkat felelősségre vonják,ha tudjátok valahogy bizonyítani. Még a pszichológuson is elgondolkodnék.Ez olyan lelki traumát okozhat,ami nagyon rossz irányba befolyásolhatja a későbbi szexuális, sőt az egész életét. Szerintem ne őt vádold, légy mellette. Persze nem volt okos dolog, hogy sokat ivott, de őt megalázták,kihasználták.
2010. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
20%
Hát de én pedig akkor is undorodnék tőle. Egyszerűen az eszem megáll az ilyen hülye kis ribiktől... Mert milyen menő piálni, aki nem teszi az hülye... Ccc...
2010. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!