Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért festettem kiskoromban a...

Miért festettem kiskoromban a rajzlapot folyton totál feketére?

Figyelt kérdés

Egész kiskoromtól, amióta az eszemet tudom, kb.5 éves koromig rengeteg olyan "rajzot" gyártottam, hogy fekete vízfestékkel középről kifele haladva totál feketére festettem az egész lapot. A másik nagy kedvencem, hogy piros ceruzával tüzet rajzoltam, illetve "parazsat" ami egy kupac volt, ehhez viszont mindenféle színt felhasználtam. Ez mit jelent? A fekete és a piros szín a mái napig a 2 kedvencem.

20/f


2011. júl. 3. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mit vársz? Abban reménykedsz, hogy ez utal valamire, amit összefüggésbe hozhatsz egy jelenlegi problémáddal? Hogy azt mondhasd, "á azért viselkedek így azokban a bizonyos szituációkban, mert kiskoromban totál feketére festettem a rajzlapokat". Ugyan már.
2011. júl. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik pszichológus, pszichoterapeuta biztos megtudja mondani. Keress rá a Google-n.
2011. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam.
2011. júl. 3. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kiskoromban ezt csináltam. Fekete ceruzával elkezdtem kőrkörösen firkálni a lapot...És a másik oldalára meg nem voltam hajlandó inkább vettem egy másik teljesen üres lapot. Anyukám rám szólt többször is de mindig megfeledkeztem magamról...:) Szerintem sokunkkal történtek hasonlók :DD
2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
színvak voltál
2011. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!