Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy okosabb legyek?

Mit tegyek, hogy okosabb legyek?

Figyelt kérdés

Sok esetben nem tudom jól kifejezni magam. Bizonyos helyzetekben szeretnék v.mi okosat mondani, de soha nem sikerül, mindig később jut eszembe. Sokszor szétszórt vagyok és figyelmetlen, elfelejtek dolgokat!Nem vészes a dolog, de ha van valami módszer, ami segitene, kipróbálnám!

23/L


2009. márc. 28. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
olvass sokat. művelődj
2009. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia!Úgy gondolom, hogy nem a műveltésgeddel van a baj, hanem mint írtad a szétszort vagy, stb.

Ezt az állapotot a hormonok okozzák, az agyad nem tud időben kapcsolni.Sajna én is ebben a cipőben járok. Nálam örökletes a dolog és nem rég jelentkezett, viszont most pár napja elkeztem inni egy teát és úgy érzem javulok. a tescoban árulják vitali energia tea. szerintem próbáld ki 250ft. körül van az ára 10db.-os kiszerelés.reggel kell meginni.nekem már a második napon érződött a hatása: szellemileg és fizikailag is frissebb vagyok

L/25

2009. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem az "okosságoddal" van baj. Spontaneitás és az ezzel összefüggő gátlássosság a gond. Én egy színjátszócsoportot javasolnék, bár tőlem távol áll a dolog. A szétszórtságnak pedig semmi köze az egészhez. 13 évesen 165 volt az iq-m és arra sem emlékszem, mit mondtam 2 perce.
2009. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Még annyit fűznék hozzá, hogy a hónapokat sem tudnám sorban elmondani, nem tudok papíron osztani és egy nemzeti ünnepet sem ismerek. Szóval még csak az alap műveltség sem feltétel. Egyszóval egy okos bugris vagyok. Lazulj be kicsit:)
2009. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon érdekesnek találtam!L/25-től kérném, hogy írjon le több információt az ő problémájáról, hogyan lehet örökölni, és hogyan függ össze a hormonokkal? Vagy esetleg erről hol lehet többet olvasni?
2009. márc. 28. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem betegségről, és nem is butaságról, hanem önbizalomproblémáról lehet szó. Szeresd magad, és ne félj, hogy butaságot mondasz, hanem bátran szólj hozzá a besélgetéshez! Nehogy azt hidd, hogy más olyan okos, aki meri hallatni a hangját! :) Szerezz jó barátokat, akik megerősítik az önbizalmadat.
2009. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
L/25 vagyok!Dobj egy privát üzenetet és válaszolok!
2009. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint az egyik válaszoló. Sokszor én is elfelejtem mit mondtam kb 5 perce, és azt is hogy nekem mit mondtak 5 perce pedig még csak 17 vagyok. Nekem is sokkal késöbb jutnak eszembe a dolgok, mint ahogy kéne. Jó lenne nekem is vmilyen "gyógymód" ami ezt megváltoztatja.
2009. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olvassátok el!

[link]

L/25

2009. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!