Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostad már magad? Miért?

Vagdostad már magad? Miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 13:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem lennék képes ilyet tenni. felfoghatatlan, miként eshet ez jó vkinek.
2009. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%

Igen... a lábamra szivet vágtam, körzővel meg üveggel... meg ráírtam, hogy LOVE, de direkt a belső oldalra, hogy ne lássa senki. Ennek már 2 éve, hál'istennek a nyoma elég halvány, egyáltalán nem feltünő. Bevallom, hülye voltam... de akkor " jól esett " :S :D


És Te?


Nani

2009. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mikor pucoltam a répát és azért mert megcsúszott a kés.
2009. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
42%
Nem, mert nem vagyok idegi nyomoronc.
2009. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Aha, én is vágtam/vágom magam. Ma már csak azért, mert rászoktam. De már egyre kevesebbet. Igaz én csak "csíkokat" vágok pengével, nem mintát. De végülis jobb, mint a pia vagy a cigi, nem? :D
2009. márc. 29. 13:57
 6/37 anonim ***** válasza:
24%
te kib@szotthülye vagy.. remélem egyszer balul fog elsülni.. egy patkánnyal kevesebb lesz a földön -_-" már bocs, hogy iyleneket mondok, de azért nézzél már magadba, kis taknyos..
2009. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, miért kell leoltani. Persze ha divatból csinálja, akkor jogos, de amúgy ez BETEGSÉG. Kezelést igényel.

Én is csináltam, komoly problémáim voltak, azóta is járok pszichiáterhez.

Ennyi.

2009. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
49%

Természetesen, hiszen Klingon harcos vagyok, és sok szertartásunknak része a véráldozat, véreskü vagy vérkötelék. Ilyenkor a tenyerünket vágjuk meg egy harci tőrrel.


Rab'LieG, The'nMe fia, a R'Maeng Ház tagja.

2009. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%

Igen, évek óta ha valami miatt ideges vagyok akkor szétvagdalom a karom kívül belül végig, amíg vér nem folyik belőle. Olyankor megnyugszom. Aztán meg napokig szenvedek mert bármi hozzáér rohadtul fáj.

Meg az is gáz ebben hogy tiszta csíkos a kezem, és ez sosem fog elmúlni.

2009. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%
Én személyes jeleket égettem a kezembe, elég durván meg vannak nyomai, de egyáltalán nem divatból (nem is tudtam, hogy ilyet mások is csinálnak esetleg), meg nyomoroncságból csináltam, hanem nem bírtam elviselni dolgokat, kész voltam, és a lelki fájdalmamat testi fájdalommal próbáltam kiváltani, amit nekem könnyebb elviselni. Persze, ettől a problémák még nem oldódtak meg.
2009. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!