Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostad már magad? Miért?

Vagdostad már magad? Miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 13:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%

"végülis jobb, mint a pia, nem?:D"

nem, nem jobb. én a helyedben nem örömködnék, ugyanis kóros, amit csinálsz. az öncsonkítás súlyos pszichés zavarra utal. keress fel sürgősen egy szakorvost.

2009. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Ja, köszi az oltogatást. Mindegy, én nem pontozom le azért sem. Viszont a többi normális válaszolónak meg köszönöm szépen. De az alkoholizmus is betegség. Akkor úgy mondom: egy szinten van a kettő.
2009. márc. 29. 14:28
 13/37 anonim ***** válasza:
47%
hmm feltételezem a vágdosók delegációja... egyikőtök sincs még 18-19 éves.Igen utal pszihés problémára de leginkább feltünési viszketegség vezérel titeket. Mint a sok emo vagy hogy hivják őket vágdossák az ereiknél de érdekes módon maximum egy miliméterig hogy látszodjon a heg.de ti tudjátok.hajrá
2009. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Jaj, nem vagyok emos, isten ments. És igen is, aránylag myélyen vágok, nem feltűnési viszketegségből, ugyanis senki nem látta még a sebeket.
2009. márc. 29. 14:31
 15/37 anonim ***** válasza:
76%
Édeske, nem oltogatásból írtam, amit írtam. ha annak vetted, akkor vagy hülye vagy, vagy homokba dugod a fejed, és nem akarsz róla tudmást venni, hogy igenis kóros amit művelsz. miért írtad ki a kérdést egyáltalán? hogy önigazolást szerezz arról, hogy nem rossz, amit csinálsz, hátha mások is csinálják? nagyon el vagy tévedve. szüleid vannak neked? talán nekik sem ártana észrevenni, hogy vmi nem stimmel veled. értsd már meg, hogy ez nem normális reakció a bánatra, fájdalomra, hogy önmagad ellen fordulsz, és a saját tested nyesed!
2009. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Jó, csak mindenki erre azt mondja, hogy így emos, úgy emos. Nem vagyok emos, köszönöm. És nem kinyírni akarom magam, mint ahogy az egyik válaszoló célzott, hogy jobb lenne, ha meghalnék. Igen, apu, anyu, és a család többi tagja jól van, köszönik szépen élnek, vannak. Tudom, hogy nem normális dolog, ennek tudatában teszem mégis. És nem azért írtam ki, hogy ha mások is csinálják, akkor normális, csak érdekelt. Ha ennyire zavar, hogy kiírtam, nem kell válaszolnod.
2009. márc. 29. 14:59
 17/37 anonim ***** válasza:
87%
Én sem vagyok emos, és 25 éves vagyok, nem divatból csinálom, hanem mint már írtam hamarabb azért hogy megnyugodjak. Jobb ez mintha szétverném a berendezést vagy nyugtatókkal tömném magam... És nem szoktam másoknak mutogatni, ha szét van vagdalva a kezem akkor a pulcsit sosem veszem le.
2009. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
98%
A kézmetélés kényszerének semmi köze a barom emóhoz, ez egy önmagában is létező pszichiátriai kórkép. időszerű lenne egy felnőttől segítséget kérni a környezetedben, aki elirányít a megfelelő szakorvoshoz.
2009. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hagyd abba ha csak azért csinálod mert rászoktál!! Én is sokszor el vagyok keseredve és úgy gondolom, hogy semmi értelme, hogy éljek de nem vagyok képes vagdosni magam!! Nem tudom mi értelme!! Szerintem is menj el orvoshoz!! Vagy beszéld meg valakivel a problémád és hátha tudnak segíteni rajtad!!
2009. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy hány éves is vagy??
2009. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!