Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg nem született kisbaba...

Meg nem született kisbaba gyászolása meddig/mennyi ideig normális?

Figyelt kérdés

(Ha az "anya" gyászol.)

Van olyan, hogy az élete végéig gyászol valaki, mert nem tudja magát túl tenni ezen?


2011. júl. 8. 16:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Voltam a házidokinál, és ajánlott egy homeopátiás gyógyszert, és azt, hogy foglaljam el magam, ne gondoljak rá. Majd ha nem javul, akkor elmegyek pszichológushoz is akkor.

Én is remélem, hogy a lelke ugyanúgy az én gyermekemként fog megszületni, és most csak a teste halt meg. De tényleg lehetett volna rosszabb is. Pl. hogy megszületik, és pár hetesen hal meg...

2011. júl. 12. 10:05
 22/29 anonim ***** válasza:
A homeopátiás gyógyszerek nagy része csak placebo, tényleges hatóanyag nélkül. Azt szokták mondani hogy az idő minden sebet begyógyít. Hát ez nem igaz. A lélektani elakadásokhoz érdemes minél előbb pszichológus (nem pszichiáter!!!) segítségét igénybe venni, mert hónapokkal csökkentheti a szenvedésed idejét. Nagyon sok nő képtelen ezt egyedül feldolgozni, és nincs is ezzel semmi gond, kérj segítséget, de egyre nagyon figyelj oda, hogy ne gyógyszerekkel próbáld gyógyítani a lelki problémáidat, mert csak függőség fog kialakulni és tüneti kezelés az egész hosszútávú eredmények nélkül.
2011. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A homeopátiás szerek nagyon jók, ha eltalálják az alkatodnak megfelelőt! Szedd csak! Talán épp attól sírsz: ki kell tisztulnia a bánatnak. De járhatsz gyógyszer mellett pszichológushoz, nem zárja ki egymást. vagy menjetek el nyaralni.

Meg fog jönni, akit vársz. De egy bőgő mamához mégse jöhet. Elijeszted a gólyát ezzel a bömböléssel!

2011. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ha pár hetesen meghal, annál szerintem még rosszabb, ha él, 20-30-40 évig, úgy, hogy nem tud magáról, etetni, pelenkázni, forgatni kell, esetleg más emberekre bízni, ha neked kell majd elmenned.

Ha az a lélek visszarettent, oka volt rá. Vagy felbátorodik, pl. megvárja az ikerjét, vagy egy másik jön, akinek teendője van veled.

2011. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
16:33-as te komolyan retardált vagy...
2011. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
beszélsz róla: tehát enyhül.
2011. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Mivel ma ajánlották azt a gyógyszert, nem szedem még. Senki sem mondta hogy gyógyszerezem magam. De nagyritkán, alvás előtt beveszek 1 szem nyugtatót, amikor nagyon rosszul érzem magam. Legalább aludni tudok akkor.

Valóban enyhült azóta. Csak egy ideig egyre rosszabb lett. Az elején még talán nem bírtam felfogni, hogy nincs többé. És talán ti is segítetek!

2011. júl. 12. 17:23
 28/29 anonim ***** válasza:

16:36 te meg egy bölény vagy. Még jó, hogy az orvosi diplomát nem te kaptad.

Amúgy neked is szép napot!

2011. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nincs orvosi diplomám, de neked sincs.
2011. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!