Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki állandó hányingerrel...

Van aki állandó hányingerrel küszködik?

Figyelt kérdés

Bárhová megyek, mindig elkap a hányinger. Otthon mindig jól érzem magam,de ahogy ki kell tennem a lábam kész vagyok teljesen. Már olyan szinten tartok, hogy emiatt pánikbeteg is lettem és inkább itthonról ki sem mozdulok.

VOlt már valakinek ilyenje? Hogy lehet ebből kimászni, a jövőhéten megyek ezzel dokihoz, de érdekel másnak is volt-e ilyen?


2011. júl. 10. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a doki nem nagyon fog tudni mit kezdeni. Konkrétan mitől van hányingered? Gondolom, stresszelsz ilyenkor.

Nem szabad hagyni, hogy efféle marhaságok (már bocsánat) felülkerekedjenek rajtad, a tetteiden, a gondolkodásodon. Tessék annak ellenére kimozdulni otthonról, hogy úgy érzed, rögtön hánynod kell. Majd meglátod, nem fogsz hányni, sőt egyre inkább el fog kerülni ez az érzés, csak szembe kell szállni a félelmeiddel.

2011. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos igen a stressztől. És tudom, hogy én tudok rajta felül kerekedni, de annyira nehéz hogy nagyon. Már 4 éve küzdök ezzel és bár hányni még nem hánytam sehol sem, mégis annyira félek, mi lesz ha mégis megtörténik. Tök ciki.
2011. júl. 10. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
a válaszodból nekem az jön le, hogy sokkal jobban félsz attól, hogy nyilvános helyen elhányod magad, mint attól hogy ki kelljen menned a lakásodból. persze lehet hogy tévedek. próbálj meg nem foglalkozni azzal, mit gondolnának az emberek, ha kénytelenen lennél nyilvános helyen könnyíteni magadon ilyen formában. ha sikerülne ezen túltenned magad, szerintem nem is stresszelnél annyira, és elmúlna a hányingered is.
2011. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!