Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen feszültségoldó techniká...

Milyen feszültségoldó technikákat ismertek?

Figyelt kérdés
Mindent nagyon a szivemre veszek és a feszültséget a családomon töltöm ki és szeretnék ennek véget vetni. Esetleg jóga vagy ilyesmi??? Mit ajánlotok? Légyszives segitsetek már nagyon el vagyok keseredve!
2009. ápr. 1. 11:17
 1/7 anonim válasza:
86%
maszturbálás
2009. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Tánc, pl.salsa. Szex, szauna.
2009. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én elkezdtem edzeni(20 futás,20 perc bicaj és 20 perc elipszis gép) és sok a visszajelzés,hogy megváltoztam (pozitív irányba).Step aerobic-ot a nagyon stresszes napokra ajánlom.

Próbáld ki!

2009. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az is jó , ha kibeszéled a sérelmeidet valakinek. egy barátnak pl., ha van még barát a mai világban.
2009. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy a napi torna ,a kibeszélés és a sex is megvan a többi nincs, de én valami relaxációs dologra gondoltam amit bármikor alkalmazhatok.
2009. ápr. 2. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy saját fejlesztésű technikám. amikor úgy érzem, hogy nagyon kész vagyok, elborítanak a hülye gondolatok stb, akkor keresek egy helyet ahol egyedül lehetek. odafigyelek a légzésemre, és a hátamon, a két lapockám közötti részre koncentrálok, vagyis arra a bizsergető érzésre, mintha simogatnák a hátam, nem tudom jól elmagyarázni... de engem ellazít.
2009. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Nekünk középiskolában tanítottak nem is egy önnyugatót/feszültséglevezető módszert. Én általában azt használom, hogy először kizárom a külvilágot (légzésemre koncentrálok), majd elképzelek egy belső világot, ami nyugis meg szép, aztán hogy a probléma eltávozik belőlem valamilyen formában (palackposta, kifújom a levegővel, stb.)
2010. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!